12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

День відкритих дверей у Полтавській міськрайонній філії
 
05.12.2017  |  Владислав Кривоспицький, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
День відкритих дверей у Полтавській міськрайонній філії

Днями у Полтавській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний захід «День відкритих дверей» для студентів Полтавської державної аграрної академії.

Під час заходу студентам презентовано роботу міськрайонної філії, соціальні послуги, які надаються службою зайнятості молоді, проінформовано про попит на ринку праці міста. Фахівець відділу активної підтримки безробітних докладно розповів про ринкоутворюючі підприємства, про можливість проходження стажування безпосередньо на робочому місті у роботодавця; про інтернет-ресурси та інформаційними матеріалами, які сприяють пошуку роботи.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Полтава ДВД\IMG_4394.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\Полтава ДВД\IMG_4396.JPG

Студенти цікавились актуальністю обраної ними професії, які вимоги у роботодавців до працівників при прийомі на роботу. Учасники заходу переконались, що зробили правильний професійний вибір.

Захід продовжився тренінгом з техніки пошуку роботи. Студенти з ясували, як здійснювати пошук підходящих вакансій, скласти резюме та супровідний (мотиваційний) лист роботодавцю, підготуватися до співбесіди.

Після зустрічі були проведені індивідуальні консультації. Студенти висловили свою подяку за цікавий та змістовий захід.

Основне завдання служби зайнятості - сприяння зайнятості населення та запобігання безробіттю, соціальний захист тимчасово непрацюючих громадян та адресний підхід.