12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Презентація роботодавця
 
05.12.2017  |  Юлія Шейко, провідний фахівець з профорієнтації Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Презентація роботодавця

28 листопада 2017 року в Чутівській районній філії Полтавського ОЦЗ пройшла презентація роботодавця, на яку запрошено всіх бажаючих працевлаштуватись у сфері швейного виробництва.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Чутове. Презентація роботодавця.ФОП Луцишіна А.Е\5.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Чутове. Презентація роботодавця.ФОП Луцишіна А.Е\6.jpg

ФОП Луцишіна Алла Едуардівна розповіла про роботу швейного підприємства, соціальний пакет, який надається працюючим, умови праці та відповідну оплату.

Під час зустрічі багато присутніх зацікавились можливістю такого працевлаштування. Тож для більш детального ознайомлення з роботою підприємства, працівниками філії спільно з роботодавцем організовано та проведено 1 грудня виїзд до швейного підприємства «LuckyTots» у м. Полтава.

Директор районної філії Наталія Шаптала та учасники заходу безпосередньо ознайомились з виробничим процесом, умовами праці та продукцією даного підприємства. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо можливості відкриття швейного цеху в смт. Чутове. Учасники заходу залишись задоволеними та висловили бажання бути працевлаштованими до ФОП Луцишіної А.Е., тож маємо надію на подальшу співпрацю та здійснення планів роботодавця щодо розширення виробництва шляхом відкриття цеху на території району.