12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

На допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями
 
07.12.2017  |  Тетяна Максімова, начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
На допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями

Описание: IMG_20171204_110805935З нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, фахівцями Гадяцької міськрайонної філії спільно з соціальними партнерами: Гадяцьким бюро правової допомоги, Управлінням соціального захисту населення Гадяцької районної державної адміністрації, 4 грудня 2017 року проведено інформаційний семінар, в якому взяло участь 16 осіб. На семінарі розглядалися та обговорювалися такі питання як:

- проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю;

- порядок направлення інвалідів на санаторно – курортне лікування;

- інформування про можливість навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями;

- порядок отримання безоплатної юридичної допомоги.

Ірина Калініченко, начальник Гадяцького бюро правової допомоги, роз’яснила присутнім основні нормативно-правові акти, які регулюють трудові відносини працюючих інвалідів, розмір квоти на підприємствах установах та організаціях по працевлаштуванню людей інвалідів. Фахівець також розповіла про міжнародну практику по працевлаштуванню цієї категорії робітників..

Надія Побіденна, начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Управління соціального захисту населення повідомила про можливості отримання путівок на санаторно – курортне лікування.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ Тетяна Максімова нагадала присутнім про навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості.

Отже, у цей День всі повинні приєднатися до міжнародної ініціативи і побажати всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху.