23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Навчання за професією кравець - розпочато
 
20.03.2017  |  Оксана Гудзенко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Решетилівського районного центру зайнятості версія для друку
Навчання за професією кравець - розпочато

15 березня в Решетилівському художньому ліцеї спільно з фахівцями Решетилівського районного центру зайнятості розпочато навчання за професією “кравець” Навчання проходить за груповою формою на базі вже раніше здобутої освіти та відповідно до попередньо розробленого робочого навчального плану зі строком навчання 4 місяці, що включає 625 годин в тому числі 1 місяць практичних занять, які проходитимуть на базі Полтавського ТОВ “Говтва Текс”. До перенавчання приступило 8 осіб з числа безробітних, зареєстрованих в Решетилівському РЦЗ. Здобуття професії проходитиме за рахунок коштів Фонду ЗДССНБ.

Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Решетилівка стаття Кравець\P3151367.JPG Описание: V:\!EXCHANGE\10-Org\ВХОДЯЩИЕ\Сайт\Решетилівка стаття Кравець\P3151373.JPG

З вступним словом на першому занятті до слухачів звернулась заступник начальника відділу надання соціальних послуг, спеціаліст з організації професійного навчання Решетилівського РЦЗ Оксана Гудзенко, наголошуючи на актуальності попиту на місцевому ринку праці професії “кравець”.

Людмила Леус, методист ліцею, ознайомила присутніх з розкладом занять. З матеріально - технічною базою навчальними кабінетами та виробничими майстернями, викладачами та майстром ВН ознайомила викладач обладнання Світлана Голуб. Юлія Тушко, викладач технології виготовлення одягу, представила до ознайомлення загальну характеристику швейної машини човникового стібка та презентувала асортимент швейних виробів.

Слухачі з цікавістю та ентузіазмом сприймали поданий матеріал і залишились задоволеними по закінченню першого дня занять.