23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Освіта через усе життя
 
24.10.2017  |  Юрій Чухій, начальник відділу активної підтримки безробітних Миргородського міськрайонного центру зайнятості версія для друку
Освіта через усе життя

Описание: DSCN4670В сучасних умовах, коли виробництво характеризується новітніми технологічними процесами, все частіше дефіцитом стає не робоче місце, а висококваліфікований працівник. Знання сучасних технологій, нових знарядь праці – це те, чого очікує від працівника сьогоднішній роботодавець. Саме тому, одним із пріоритетних напрямів роботи Миргородського міськрайонного центру зайнятості є організація навчання безробітних на замовлення роботодавців.

Під час відвідування підприємств або зустрічей з роботодавцями, спеціалісти центру зайнятості обов’язково вивчають поточні та перспективні потреби роботодавців у професійному навчанні претендентів на вакансії, а при складанні навчальних планів та програм, за якими навчаються безробітні, обов’язково враховуються вимоги роботодавців та нові технології конкретного виробництва.

Вже в котре в цьому напрямку Миргородський міськрайонний центр зайнятості досить активно співпрацює з Полтавським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України, який створений саме для того, щоб задовольняти потреби роботодавців у кваліфікованих спеціалістах. Так, 18 жовтня 2017 року розпочали підвищення кваліфікації 7 зареєстрованих безробітних. Слухачі ознайомлювалися з новітніми особливостями торговельних процесів.

Успішно завершивши підвищення кваліфікації особи отримали від навчального закладу посвідчення установленого зразка відповідно до чинного законодавства. А також, і це саме головне, – це майбутнє працевлаштування до роботодавця, який забезпечить їм гідну роботу і стабільність в житті.

Як показує практика – професійне навчання – ефективний шлях підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці та запорука їх працевлаштування.