15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Проведення профорієнтаційного заходу в дитячому оздоровчому таборі "Світанок"
 
06.07.2017  |  Тетяна Баранцова, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Семенівського районного центру зайнятості версія для друку
Проведення профорієнтаційного заходу в дитячому оздоровчому таборі "Світанок"

Літо – довгождана пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному та розумовому розвитку. Щоб відпочинок став змістовним та корисним потрібно правильно його організувати. До роботи вихователів літніх таборів долучаються й фахівці служби зайнятості, які заздалегідь планують свою профорієнтаційну роботу.

Описание: 20170704_095805Описание: 20170704_102902

Незважаючи на ранкову літню прохолоду, 4 липня 2017 року всі діти, які відпочивають в оздоровчому таборі «Світанок» в с. Наріжжя Семенівського району, вишикувалися на подвір’ї. Основним завданням зустрічі в таборі було ознайомлення учнів зі світом професій, потребами ринку праці та правилами усвідомленого вибору професії, щоб в майбутньому вони могли знайти своє місце в житті.

В інтерактивному заході взяло близько 50 учнів 7- 17 років.

Оскільки діти знаходяться на відпочинку, щоб не обтяжувати їх традиційними формами проведення профорієнтаційних заходів, до роботи були додані профорієнтаційні ігри.

На завершення профорієнтаційної зустрічі з дітьми фахівець Семенівського районного центру зайнятості висловила сподівання, що ця зустріч не пройшла марно, і побажала учням обрати ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.