15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Міні-ярмарок вакансій у Семенівці
 
07.07.2017  |  Тетяна Баранцова провідний фахівець з питань зайнятості Семенівського районного центру зайнятості версія для друку
Міні-ярмарок вакансій у Семенівці

Міні-ярмарки вакансій є ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни в технологічних процесах.

6 липня 2017 року в приміщенні Семенівського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника товариства з обмеженою відповідальністю «Юнігрейн-Агро». Міні-ярмарок відвідало 15 безробітних, яких зацікавив профіль підприємства - вирощування зернових та бобових культур і насіння соняшника.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Стаття. Міні-ярмарок вакансій у Семенівці\20170706_102007.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Стаття. Міні-ярмарок вакансій у Семенівці\20170706_102708.jpg

Під час проведення заходу шукачі роботи отримали інформацію про діяльність підприємства, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умови праці та рівень заробітної плати тощо. Роботодавець запропонував працевлаштування на посади: контролер-приймальник.

10 осіб, які взяли участь в роботі міні-ярмарку вакансій виявили бажання пройти співбесіду з керівником ТОВ «Юнігрейн-агро» і вирішити питання власного працевлаштування.