15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Разом - до спільної мети
 
10.07.2017  |  Лариса Дмитренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Разом - до спільної мети

6 липня 2017 року в Диканьській районній філії Полтавського ОЦЗ проведено спільний захід з Диканським районним сектором з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції на тему «Техніка пошуку роботи: співбесіда з роботодавцем. Успішне спілкування для побудови успішних стосунків».

Описание: T:\10-Org\Сайт\Захід в Диканьці\20170706_101320.jpgОписание: T:\10-Org\Сайт\Захід в Диканьці\20170706_101347.jpg

Метою заходу було надання адресної допомоги 16 безробітним громадянам і 7 громадянам, які засуджені до покарань без позбавлення волі. Всі учасники семінару відчувають перешкоди в працевлаштуванні через відсутність навичок пошуку роботи.

Основне завдання зустрічі - допомогти оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої роботи в найкоротші терміни, визначити послідовність дій, які допоможуть досягти успіху у вирішенні питань працевлаштування, враховуючи особливості ринку праці та впевненіше почувати себе, адаптуватися до ситуації на ринку праці, продумати власну стратегію пошуку роботи.

Лариса Дмитренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг наголосила, що співбесіда з роботодавцем є важливим етапом процесу пошуку роботи та працевлаштування. Дуже часто позитивний результат залежить від того, наскільки людина вміє показати себе з кращого боку, справити гарне враження, переконати роботодавця, що вона – саме той працівник, який йому потрібний.

Саме тут перевіряються фахові, ділові, та особисті якості, а також здібності та потенціал людини. Дане питання жваво обговорювалося присутніми, фахівці мали можливість донести до безробітних та засуджених усвідомлення необхідності підготовчого етапу перед співбесідою та під час зустрічі зацікавлених сторін.

Марина Демченко, провідний інспектор Диканського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління. Мова йшла про формування навичок активного слухання, розширення можливостей для розуміння співрозмовника. Робота в парах дала можливість обговорити стратегії спілкування один з одним та частково сформувати вміння домовлятися та працювати в команді. Поступово між присутніми встановилася атмосфера довіри, відкритості,активності,а отже, знижується психологічне напруження, в норму приходить емоційний стан людини.

Такі спільні заходи і надалі будуть проводитися фахівцями Диканьської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. Це надає можливість різним категоріям людей зблизитися у спілкуванні, не залишатися зі своїми проблемами на самоті. Пошук роботи та адаптація у навколишньому середовищі - складний процес, який потребує цілеспрямованих дій, виважених рішень, психологічних прийомів. Прикладені зусилля для більшості шукачів роботи закінчуються працевлаштуванням, а це крок до впевненості, стабільності, економічного зростання добробуту кожного громадянина та держави в цілому.