15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Профорієнтаціний захід у дитячому оздоровчому таборі "Еколог"
 
12.07.2017  |  Інна Цюпак, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Зіньківського районного центру зайнятості версія для друку
Профорієнтаціний захід у дитячому оздоровчому таборі "Еколог"

Літо – завжди очікувана пора для школярів. Це – приємні теплі дні та нові враження.

В літній період фахівці служби зайнятості залучають майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл до профорієнтаційних заходів, відвідують оздоровчі табори відпочинку, щоб допомогти старшокласникам у виборі майбутньої професії.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Зіньків\DSCN5743.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\Зіньків\DSCN5746.JPG

7 липня 2017 року фахівець з профорієнтації Зіньківського районного центру зайнятості Інна Цюпак, спільно з головним спеціалістом Зіньківського бюро юридичної допомоги Катериною Суконькою, відвідала дитячий оздоровчий табір «Еколог».

Зустріч із учнями розпочалася з перегляду освітнього серіалу «Вибір професії», з подальшим обговоренням та відповідями на запитання. Діти дізналися про нові професії, про професії, які актуальні на ринку праці району. Всі бажаючі пройшли профорієнтаційне тестування, дізналися про можливість самостійного тестування на сайті «Моя кар’єра» та отримали індивідуальні консультації. Представник юридичного бюро розповіла про роботу своєї установи та продемонструвала мультиплікаційний фільм «Я і поліція», в якому розповідається про права підлітків.

Діти залишилися задоволені спілкуванням та подякували за корисну інформацію. Завершився захід гарним, дружнім фото.