23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

З увагою до людських потреб
 
14.07.2017  |  Микола Швидун, начальник відділу організації працевлаштування населення Глобинського районного центру зайнятості версія для друку
З увагою до людських потреб

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби громадян у сфері соціального захисту, фахівцями Глобинського районного центру зайнятості 11 липня 2017 року проведено зустріч в Глобинській міській раді з громадянами, які проживають на території об’єднаної територіальної громади.

Описание: T:\10-Org\Сайт\11 липня 2017. Стаття. Глобинська ОТГ\IMG_0856.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\11 липня 2017. Стаття. Глобинська ОТГ\IMG_0857.JPG

Участь у заході взяли начальник відділу організації працевлаштування населення районного центру зайнятості Микола Швидун та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Глобинської міської ради Роман Калініченко.

Жителям громади, які відвідали дану зустріч, було надано інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, ознайомлено з переліком актуальних вакансій в Глобинському районі, а також з можливістю резервування часу у фахівців районного центру зайнятості через сервіс «Електронна черга» та можливістю розміщення відеорезюме на онлайн-ресурсах Державної служби зайнятості.

Наприкінці заходу всі бажаючі отримали пам’ятки щодо послуг служби зайнятості, та подякували фахівцям за вирішення їх питань.