21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Пенітенціарна служба запрошує на роботу інспекторів
 
12.12.2017  |  Наталія Клешня, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Пенітенціарна служба запрошує на роботу інспекторів

Описание: T:\10-Org\Сайт\Статті\Машівка 1\DSC01172.JPG8 грудня 2017 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся «міні-ярмарок» вакансій за участю представників Машівської виправної колонії управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, які презентували вільні вакантні місця за посадою «інспектор».

Завідувач сектору по роботі з персоналом Алла Харченко розповіла про діяльність підприємства, основні напрямки роботи та актуальні вакансії, а начальник відділу нагляду і безпеки, майор внутрішньої служби Євгеній Криворученко розповів про умови праці, графік роботи та переваги працевлаштування на підприємстві.

Присутні задавали запитання, активно приймали участь в обговоренні. По закінченню заходу безробітні виявили бажання особисто поспілкувалися з роботодавцем.