18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Військова служба за контрактом: запрошуємо на роботу
 
10.01.2018  |  Наталія Клешня, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості версія для друку
Військова служба за контрактом: запрошуємо на роботу

10 січня 2018 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій з метою підбору безробітних громадян для укомплектування  Військової частини А 0312, яка знаходиться на території Машівського району, військовослужбовцями на військову службу за контрактом.

Описание: T:\10-Org\Сайт\Машівка\DSC01187.JPGОписание: T:\10-Org\Сайт\Машівка\DSC01188.JPG

У заході взяли участь начальник відділення особового складу Військової частини майор Руслан Меркулов, директор Машівської районної філії Зоя Галавур та 28 безробітних громадян.

Руслан Меркулов під час бесіди ознайомив присутніх з умовами, порядком проходження військової служби за контрактом, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців. Він наголосив, що військовослужбовці забезпечуються щомісячним грошовим забезпеченням, грошовою допомогою на оздоровлення, матеріальною допомогою для вирішення соціально-побутових питань. Також їм належить надбавка за вислугу років, обмундирування згідно з нормами забезпечення. Контрактники мають право на безоплатну медичну допомогу, на безкоштовні обіди у робочі дні. На території військової частини є гуртожиток. Під час військової служби надається можливість навчання у військових та інших навчальних закладах без відриву від служби.

Крім того Р.Меркулов презентував ряд посад на військову службу за контрактом, а саме: командир відділення, стрілець, кулеметник, механік - водій, водій автотранспортних засобів, вожатий службових собак та багато інших посад, які потребують укомплектування.

По закінченню заходу безробітні, які виявили бажання, особисто поспілкувалися з представником військової частини.