23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Робота знайде тебе сама! Скористайся безкоштовно мобільним сервісом від державної служби зайнятості
 
06.10.2010 версія для друку
Робота знайде тебе сама! Скористайся безкоштовно мобільним сервісом від державної служби зайнятості

Ви шукаєте роботу і є абонентом «Київстар», «МТС», «Білайн» чи «Life»?

Знайдіть роботу з допомогою безкоштовної послуги від Державної служби зайнятості. Ви будете отримувати на мобільний телефон SMS-повідомлення  про нові вакансії з найбільшої бази даних країни. У базі 170 тис. вакансій по Україні, і вона оновлюється щодня.

 

Щоб замовити безкоштовну послугу та підписатися на розсилку вакансій, надішліть на номер 730 з мобільного SMS-замовлення, де обов’язково вкажіть місто та бажану посаду (рос., укр. мовою, латинськими літерами або кирилицею).

 

Після активації послуги на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення з підтвердженням реєстрації на розсилку вакансій, після чого Ви отримуватимете інформацію про вакантну посаду, заробітну плату, місто та координати роботодавця, який пропонує роботу. У SMS-відповіді буде також посилання на Вашу персональну сторінку на WAP-порталі, де відображатимуться всі запропоновані вакансії.

У разі, якщо Ви некоректно зазначили посаду, місто бажаного працевлаштування або надали неповну інформацію, Вам надійте SMS-повідомлення з проханням конкретизувати параметри заявки.

Після отримання 10-ти SMS-повідомлень з даними про вакансії Ви зможете повторно активувати сервіс. Для цього треба  відправити SMS-запиту, зазначивши цифру «2», на номер 730. Для того, щоб відмовитися від розсилки вакансій, необхідно надіслати SMS з цифрою «1» на номер 730.

Безкоштовно замовити сервіс можна:

● зателефонувавши на номер 730 з мобільного;

Зателефонувавши 0-800-50-50-60 зі звичайного

на WAP-порталі wap.dcz.gov.ua