29 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Реалізація гендерної політики

Особливості економічної зайнятості жінок в сучасних умовах або про наболіле
07.03.2017

За січень - лютий 2017 року Полтавською обласною службою зайнятості працевлаштовано 1086 жінок, 759 жінок було направлено на громадські роботи, 1018 жінок були направлені на професійне навчання, 2863 жінки було охоплено активними заходами сприяння зайнятості »

Будьте обізнані - станьте захищені
22.02.2017

Кожна людина прагне жити краще. Якщо цього не вдається досягти на рідній землі вона вимушена шукати кращої долі за межами країни. Питання нелегального працевлаштування за кордоном та не потрапляння до рук работорговців через власну необізнаність є дуже актуальною. Саме з метою підвищення інформованості, запобігання цьому явищу та сприяння легальній зайнятості 15 лютого 2017 року відділом освіти, молоді та спорту Карлівської РДА спільно з Карлівським районним центром зайнятості та районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ініційовано проведення семінару на тему: "Торгівля людьми - сучасний прояв рабства" »

Інформуємо жінок про тіньову зайнятість
21.12.2016

Днями в приміщенні Лохвицького районного центру зайнятості проведено спільний семінар "Жінка на ринку праці" із представником Лохвицького районного бюро правової допомоги Даниленко Світланою Миколаївною »

Права паритетності між жінкою та чоловіком
04.07.2016

На сьогодні, надзвичайно актуальним є питання гендерної рівності (паритету). Гендерні аспекти є складовою всього комплексу завдань розвитку як суспільства, так і держави. Гендерні аспекти можна розглянути на прикладі внутрішньо переміщених осіб »

Жінка на ринку праці
06.06.2016

Фахівці Лохвицького районного центру зайнятості активно співпрацюють з роботодавцями району для вирішення питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з числа безробітних громадян. З початку року Лохвицьким районним центром зайнятості працевлаштовано 114 безробітних жінок »

Забезпечення гендерної рівності
17.02.2016

Диканський районний центр зайнятості надає соціальні послуги, які сприяють забезпеченню гендерної рівності. Це постійне інформування про стан ринку праці, про попит і пропозицію на робочу силу, про можливість оволодіти новими та актуальними професіями за сприянням служби зайнятості, про навчання основам комп'ютерної грамотності, про виплати одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності, про громадські роботи та роботи тимчасового характеру, про семінари із залученням досвідчених спеціалістів та соціальних партнерів »

Сім'я - простір без насильства
03.02.2016

Питання гендерної рівності вже не перший рік є актуальним в суспільно-політичному житті України. Тому реалізація гендерної політики є одним із напрямів державної політики в Україні »

Торгівля людьми
08.12.2015

3 грудня 2015 року в Решетилівському районному центрі зайнятості пройшов семінар "Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми" з метою підвищення обізнаності безробітних громадян та внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості щодо ризиків, пов'язаних з торгівлею людьми »

Від партнерства у сім'ї - до впровадження гендерної рівності у суспільстві
26.11.2015

З метою запобігання і попередження таких ситуацій у нашому суспільстві у Чорнухинському районному центрі зайнятості проводяться семінари спільно з фахівцями районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді. 24 листопада 2015 року відбувся семінар "Від партнерства у сім'ї - до впровадження гендерної рівності у суспільстві" »

Реалізація гендерної політики у сфері зайнятості
10.09.2015

Для того, щоб навчити жінок переборювати перепони фахівцями Гадяцького районного центру зайнятості, спільно з Гадяцьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, систематично проводяться семінари з гендерних питань для безробітних »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »