20 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Новини

Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook

Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »

"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ

Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ

Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »

Знайомимо з роботою центру зайнятості
18.10.2017

11 та 12 жовтня 2017 року фахівцями Миргородського міськрайонного центру зайнятості проведено кілька заходів з використанням мобільних центрів інформування для жителів сіл Велика Обухівка та Зуївці Миргородського району »

Зустріч із професією ДЕНЬ ЮРИСТА
13.10.2017

6 жовтня 2017 року фахівець відділу активної підтримки Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Вікторія Петрушевська та начальник відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги Світлана Терещенко завітали до старшокласників Омельницької гімназії Кременчуцького району »

Навіщо потрібна реорганізація служби зайнятості
13.10.2017

У ЗМІ та соціальних мережах було багато інформації щодо реорганізації служби зайнятості, зокрема перетворення центрів зайнятості у філії. Для того, щоб ґрунтовно зрозуміти, які переваги такого реформування для служби зайнятості та самої структури - ми вирішили детально роз’яснити чого ж саме очікувати. Вашій увазі основні причини для чого потрібна реорганізація та які результати вона принесе »

Надаємо шанс на майбутнє
12.10.2017

Нещодавно в Полтавській установі виконання покарань №23 проведена планова зустріч фахівця Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості з 7 особами, які готуються до звільнення. У зустрічі взяли участь засуджені громадяни, а також начальник відділення СПС Андрій Єгоров »

Зустріч з сільською громадою
12.10.2017

6 жовтня 2017 року фахівцями Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відвідано Андріївську сільську раду. Проведено зустрічі з сільським головою Петром Гажою, жителями села Андріївка та роботодавцями »

Виїзна акція до Тарасівської загальноосвітньої школи
06.10.2017

04.10.2017р. фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели виїзну акцію на базі мобільного центру профорієнтації. Захід відбувся на території Тарасівської загальноосвітньої школи, за участі учнів 9 та 11 класів »

Про надання соціальних послуг та матеріального забезпечення безробітним у січні-вересні 2017 року
06.10.2017

Протягом 9 місяців 2017 року послугами служби зайнятості скористалося 52,5 тис. безробітних осіб. Із зазначеної чисельності набули статус безробітного у січні-вересні 2017 року 28,6 тис. осіб, з яких 15,7 тис. або 54,9% - жінки та 11,2 тис. осіб або 39,0% - молодь у віці до 35 років »

Шлях до успіху. Спорт й улюблена справа
02.10.2017

28 вересня 2017 року, в приміщенні глядацької зали районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвільної роботи, відбувся виїзний профорієнтаційний захід "Шлях до успіху", організований і проведений Великобагачанським районним центром зайнятості »

Збройні сили України запрошують на службу за контрактом
29.09.2017

27 вересня 2017 року у Миргородському міськрайонному центрі зайнятості відбувся черговий захід з метою підбору осіб з числа безробітних на військову службу за контрактом до 148 окремого гаубично-самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України »

Зустріч безробітних громадян з представником 148 окремого гаубично-самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України
28.09.2017

Сьогодні, 27 вересня 2017 року в приміщенні Великобагачанського районного центру зайнятості відбулася зустріч безробітних громадян з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність України та в даний час перебувають на обліку, з представником 148 окремого гаубично-самохідного артилерійського дивізіону Збройних Сил України »

Міні - ярмарок вакансій
28.09.2017

26 вересня 2017 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся "міні-ярмарок" вакансій за участю представників Машівської виправної колонії управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, які презентували вільні вакантні місця за посадою "інспектор" »

Зустріч фахівців Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з жителями об'єднаних територіальних громад
27.09.2017

Створення дистанційних пунктів консультування громадян, на територіях об'єднаних територіальних громад - є намаганням спростити комунікацію між шукачами роботи та центрами зайнятості. За період серпень - вересень 2017 року фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості провели 8 зустрічей, які відвідали 77 осіб »

Святкування машівчан
27.09.2017

22 вересня в смт. Машівка відбулося святкування 74-ї річниці визволення Машівщини від фашистських загарбників та День селища. Розпочалося святкування з урочистого мітингу біля меморіалу Слави. Далі святкування продовжилося в центральному парку »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »