25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Усвідомлений вибір професії - запорука успіху
24.07.2017

Правильно обрана професія повинна відповідати схильностям, здібностям та фізичним даним людини, сприяти її розвитку, задовольняти особисті потреби та потреби ринку праці в кадрах. Ці та інші питання, пов'язані з вибором професії, розглядалися на профорієнтаційному заході, який проходив 19 липня 2017 року у літньому оздоровчому таборі "Орлятко" Новосанжарського району »

Канікули у "Зоряному": відпочиваємо змістовно
21.07.2017

19 липня 2017 року у оздоровчому таборі "Зоряний", який розташований у с. Потоки Кременчуцького району, фахівцями служби зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді. Загальна кількість учасників заходу -213 школярів »

Вивчаємо професії разом
20.07.2017

18 липня фахівцями Миргородського міськрайонного центру зайнятості проведений виїзний профорієнтаційний захід для дітей, що відпочивають в дитячому оздоровчому центрі санаторного типу "Миргородський" »

Профорієнтаційна робота без перерви на канікули
19.07.2017

Літні канікули тривають. Котелевський районний центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу в літніх оздоровчих таборах. 14 липня 2017 року була проведена виїзна акція у табори "Ковапківець" (с.Шевченки) та "Орлятко" (с.Матвіївка) »

Профорієнтаціний захід у дитячому оздоровчому таборі "Еколог"
12.07.2017

7 липня 2017 року фахівець з профорієнтації Зіньківського районного центру зайнятості Інна Цюпак, спільно з головним спеціалістом Зіньківського бюро юридичної допомоги Катериною Суконькою, відвідала дитячий оздоровчий табір "Еколог" »

Проведення профорієнтаційного заходу в дитячому оздоровчому таборі "Світанок"
06.07.2017

Літо - довгождана пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному та розумовому розвитку. Щоб відпочинок став змістовним та корисним потрібно правильно його організувати. До роботи вихователів літніх таборів долучаються й фахівці служби зайнятості, які заздалегідь планують свою профорієнтаційну роботу »

Профорієнтаційна робота у літніх оздоровчих таборах
05.07.2017

26 червня 2017 року понад 160 відпочиваючих із таборів "Ковпаківець" с. Шевченки та "Орлятко" с. Матвіївка долучилися до цікавих та корисних профорієнтаційних заходів, що провела провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Котелевського районного центру зайнятості Олександра Петренко »

Подорож у світ професій. Героїчні професії
03.07.2017

22 червня 2017 року у оздоровчих таборах "Орлятко" та "Антей", що знаходяться поблизу селища Нові Санжари, пройшли виїзні акції представників Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з Новосанжарським відділенням ГО МНС України в Полтавській області »

На шляху до професійного майбутнього
30.06.2017

За традицією, з настанням літніх канікул, Глобинський районний центр зайнятості продовжує проводити профорієнтаційні заходи з учнями в позашкільний час.
22 червня 2017 року фахівці служби зайнятості відвідали дитячий оздоровчий заклад "Чайка", що знаходиться в мальовничому селищі Градизьк з метою популяризації професій та спеціальностей, які нині актуальні на ринку праці регіону.
Під час заходу проводились різноманітні конкурси та інтелектуальні ігри. Школярі більше дізналися про професії, як правильно професійно визначитися, досягти успіху та професійного зростання.
Усі бажаючі мали можливість переглянути запропоновані інформаційні матеріали та тематичні освітні серіали, пройти профдіагностичне тестування та отримати індивідуальні консультації фахівця центру зайнятості. Можна з упевненістю зазначити, що захід видався цікавим та корисним для кожного »

Проводимо літній відпочинок з користю
30.06.2017

21 червня 2017 року представники Великобагачанського районного центру зайнятості завітали до літнього оздоровчого табору "Соснова поляна" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »