23 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Новини

Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook

Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »

"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ

Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ

Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »

Зустріч із професією "рятівник". Профорієнтаційний захід в Оржицькій загальноосвітній школі
21.09.2017

Оржицьким районним центром зайнятості, за сприяння Оржицького відділення ДСНС України в Полтавській області та органів влади, в рамках відзначення Дня рятувальника, 14 вересня 2017 року в Оржицькій загальноосвітній школі проведено спортивно-інформаційний груповий захід "Зустріч з професією" »

Професія "рятівник". Профорієнтаційний захід для учнівської молоді
21.09.2017

День рятівника відзначається щороку, згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей »

Герої щодня
20.09.2017

17 вересня люди з героїчною професією відзначають своє професійне свято - День рятівника. У зв'язку з цим, класні керівники 9-х класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 (з поглибленим вивченням предметів природно-математичного циклу) Імені Л.І.Бугаєвської Шуть Наталія Павлівна та Скрипник Світлана Михайлівна, за участю заступника директора Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості Власенко Світлани Миколаївни, організували та провели для учнівської молоді школи профорієнтаційний урок (семінар) »

День рятівника
20.09.2017

У рамках святкування Дня рятівника, який в Україні традиційно відзначають 17 вересня, в стінах Гребінківської загальноосвітньої школи №1, 15 вересня 2017 року, відбувся профінформаційний захід для учнівської молоді "Зустріч із професією" »

На варті життя
20.09.2017

Як відомо, у світі чимало професій, але не кожна з них має на меті порятунок людського життя, натомість, ризикуючи власним. 17 вересня в Україні своє професійне свято, День рятівника, відзначають люди цієї героїчної професії. Службовий обов'язок кожного з них - вчасно приходити на допомогу тим, хто потрапив у біду. З цієї нагоди, фахівцями Глобинського районного центру зайнятості організовано та проведено спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч із професією", на який було запрошено команду рятівників Глобинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області »

Благородна справа. Професія "рятівник"
19.09.2017

14 вересня 2017 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Лубенського міськрайонного центру зайнятості, на базі загальноосвітньої школи № 10, організовано і проведено шкільний спортивно-профінформаційний захід "Зустріч із професією" »

День рятівника відзначили у Машівці
19.09.2017

17 вересня в Україні відзначається День рятівника, визначений Указом Президента України. Це професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення - аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру »

Знайомство з професією
18.09.2017

13 вересня 2017 року в приміщенні Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в рамках святкування Дня рятівника відбувся шкільний спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч з професією" »

Зустріч з професією. День рятівника
18.09.2017

Професія рятівника - одна з найнебезпечніших і , водночас, найпрестижніших у світі. 17 вересня в Україні своє професійне свято відзначають представники цієї героїчної професії. З цієї нагоди Кременчуцьким міськрайонним центром зайнятості були організовані та проведені профорієнтаційні заходи для учнівської молоді »

Координаційний комітет відбувся в Кобеляках
14.09.2017

13 вересня 2017 року відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови Кобеляцької районної державної адміністрації Жанни Шевцової за участю заступника директора Кобеляцького районного центру зайнятості Людмили Воронової, представників відділу освіти, ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей", Кобеляцької спеціальної загальноосвітньої школи інтернат, служби у справах дітей райдержадміністрації »

Знайомимо з законодавством засуджених у виправній колонії
11.09.2017

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію щодо працевлаштування. З такою метою проведено семінар для засуджених, який відбувся в Машівській виправній колонії № 9. Участь в семінарі взяли співробітники Машівської виправної колонії № 9, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Климко Ю.В., провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Суяркова Л.О. »

Про надання соціальних послуг та матеріального забезпечення безробітним у січні-серпні 2017 року
07.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року послугами служби зайнятості скористалося 49,5 тис. безробітних осіб. У серпні 2017 року середньомісячний розмір допомоги по безробіттю становив 2001,7 грн. (у серпні 2016 року - 1724,2 грн.) »

Перший урок 2017
06.09.2017

1 вересня в школах по всій Україні пройшло Свято першого дзвоника. З самого ранку вулиці Решетилівки заполонили усміхнені діти у вишиванках. В цей день пройши урочисті лінійки та перші уроки у всіх школах району в тому числі і в Решетилівській гімназії ім. І.Л.Олійника »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »