20 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Новини

Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook

Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »

"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ

Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ

Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »

Ефективне ведення сільського господарства в умовах сьогодення
20.11.2017

15 листопада 2017 року в приміщенні Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ ТОВ "Полтавською обласною сільськогосподарською дорадчою службою" проведено навчальний семінар "Ефективне ведення сільського господарства" »

Козельщинський РЦЗ украв угоду з територіальною громадою
20.11.2017

17 листопада 2017 року директор Козельщинського районного центру зайнятості Світлана Білан підписала угоду про співробітництво з головою першої в районі новоствореної Новогалещинської громади Світланою Самсоновою »

Навчальний семінар "Ефективне ведення сільського господарства" у Гребінці
17.11.2017

14 листопада 2017 року в Гребінківській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості було проведено зустріч з представниками ТОВ "Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби". На семінар запрошено 20 осіб, зареєстрованих як безробітні в районній філії »

Семінар для жителів села: вчимося господарювати
17.11.2017

15 листопада 2017 року в Лохвицькій районній філії Полтавського ОЦЗ проведено навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" представником ТОВ "Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба" »

Здобуваємо актуальну професію. Визначаємося з роботодавцем
17.11.2017

Традиційними для учнів Професійного аграрного ліцею стали зустрічі із фахівцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості »

Професіографічна екскурсія для учнівської молоді
17.11.2017

15 листопада 2017 року фахівці Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в приміщенні Диканського відділення поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області організували професіографічну екскурсію для учнів 9 класів Диканської гімназії ім. М.В.Гоголя »

Послуги Державної служби зайнятості умовно засудженим громадянам
15.11.2017

14 листопада 2017 року, в Глобинському районному відділі з питань пробації фахівцями Глобинського районного центру зайнятості проведено профінформаційну зустріч з умовно засудженими особами, які перебувають на обліку в інспекції »

Зустріч фахівців Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з учнями шкіл об'єднаних територіальних громад
15.11.2017

Профорієнтаційна робота, яку проводять фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості з учнями, формує у них уявлення про світ професій, сумлінне ставлення до праці, розуміння її ролі в житті людини і суспільства, розвиває інтерес до майбутньої професії. Учням, які ще не визначилися з майбутньою професією та навчальним закладом, до якого будуть вступати, допомагають не тільки вчителі школи, батьки, а і фахівці Державної служби зайнятості »

Допомагаємо обрати професійне майбутнє
10.11.2017

8 листопада 2017 року в актовій залі Новосанжарського навчально-виховного комплексу, за ініціативи Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості та за підтримки райвідділу освіти, був проведений ярмарок професій для учнівської молоді Новосанжарського району. Такий захід став традиційним і проводиться щороку »

Профорієнтаційний захід для учнівської молоді
09.11.2017

Днями у приміщенні Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведений профорієнтаційний захід для учнівської молоді »

Виїзна акція фахівців Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
09.11.2017

Фахівці служби зайнятості систематично проводять профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. Так, 4 листопада 2017 року фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели виїзну акцію на базі мобільного центру профорієнтації. Захід відбувся на території Тарасівської загальноосвітньої школи, за участі учнів 9 та 11 класів »

Про надання соціальних послуг та матеріального забезпечення безробітним у січні-жовтні 2017 року
07.11.2017

Протягом 10 місяців 2017 року послугами служби зайнятості скористалося 55,9 тис. безробітних осіб.
Із зазначеної чисельності набули статус безробітного у січні-жовтні 2017 року 32,0 тис. осіб, з яких 17,6 тис. або 55,0% - жінки та 12,4 тис. осіб або 38,7% - молодь у віці до 35 років »

Вітання з Днем працівника соціальної сфери директора Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої
03.11.2017

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем працівника соціальної сфери. Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію - допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »