22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Новини

Про розміщення вакансій у соціальній мережі Facebook

Полтавська обласна служба зайнятості інформує, що починаючи з 5 липня 2016 року, кожного робочого дня, на офіційній сторінці обласної служби зайнятості у мережі Facebook буде розміщувати інформацію про вакантну посаду, що є актуальною для роботодавців, або таку, що рідко зустрічається в регіоні. Матеріал буде містити детальну інформацію про цю вакансію, контакти міського (районного) центру зайнятості області, який її пропонує »

"Гарячі лінії" міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості для внутрішньо переселених осіб, на які вищезазначені особи можуть звернутися для вирішення питань із соціального захисту
ПОРАДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МЕШКАНЦЯМ ЗІ СХОДУ

Питання, з якими найчастіше звертаються мешканці Донецької та Луганської областей в разі переміщення з районів АТО до Полтавської області »

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАНЯТОСТІ

Відкрита телефонна лінія Полтавського обласного центру зайнятості мешканцям Донецької та Луганської областей з питань зайнятості та працевлаштування (0532) 518425 »

Семінар про службу за контрактом
19.01.2018

18 січня 2018 року до семінарської кімнати Котелевської районної філії Полтавського ОЦЗ з метою проведення якісної інформаційної роботи завітала мобільна група представників військових частин. В роботі "Семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України" взяли участь 28 безробітних »

"Рука допомоги" в дії
18.01.2018

Сьогодні, 18 січня, Миргородська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості за участю фахівців управління соціального захисту населення Миргородської міської ради провели спільну групову профконсультацію, на якій присутні були детально поінформовані щодо реалізації пілотного проекту "Рука допомоги" із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб »

Військових запрошують на роботу
18.01.2018

В рамках співпраці Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з Диканським районним військовим комісаріатом Полтавського обласного військового комісаріату та з метою проведення інформаційної роботи щодо працевлаштування громадян на військову службу за контрактом 17 січня проведено "Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України" для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та шукачів роботи »

Об'єднавшись буде результат: працевлаштування швачок
16.01.2018

12 січня 2018 року в приміщенні Бутенківської об'єднаної територіальної громади відбувся захід за участю директора Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієвої К.Д., голови Бутенківської об'єднаної територільної громади Скрильника М.В., директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Н.М., представників 4 роботодавців швейної галузі з м. Полтава та м. Горішні Плавні та понад 30 безробітних мешканців Бутенківської ОТГ, зацікавлених роботою даної галузі »

Взаємодія з територіальними громадами
15.01.2018

10 січня 2018 року відбулася чергова зустріч директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Н.М. та голови Бутенківської об'єднаної територільної громади Скрильника М.В. »

Міні-ярмарок вакансій: швачок запрошують на роботу
10.01.2018

З ініціативи директора Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієвої Катерини Данилівни 9 січня 2018 року в Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій не тільки для безробітних, а й інших жителів району. В ході заходу фізична особа - підприємець з міста Полтава Луцишин Алла Едуардівна презентувала свої наміри по відкриттю пошивного цеху в нашому селищі »

Військова служба за контрактом: запрошуємо на роботу
10.01.2018

10 січня 2018 року в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій з метою підбору безробітних громадян для укомплектування Військової частини А 0312, яка знаходиться на території Машівського району, військовослужбовцями на військову службу за контрактом »

Про надання соціальних послуг та матеріального забезпечення безробітним у 2017 році
09.01.2018

Протягом 2017 року послугами служби зайнятості скористалося 69,1 тис. безробітних осіб, що на 6,2 тис. або 8,2 % менше ніж в 2016 році. Із зазначеної чисельності набули статус безробітного у січні-грудні 2017 року 45,3 тис. осіб, з яких 22,6 тис. або 49,8% - жінки та 17,0 тис. осіб або 37,5% - молодь у віці до 35 років »

Як отримати безоплатну правову допомогу
04.01.2018

3 січня 2018 року Шишацькій районній філії Полтавського ОЦЗ проведений семінар з безробітними на тему "Легальна зайнятість" за участю начальника Шишацького бюро правової допомоги Легейди Вікторії Григорівни »

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України
02.01.2018

Днями в семінарському залі Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. На семінар було запрошено 5 осіб, зареєстрованих як безробітні в Чутівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості »

Новий 2018 рік
02.01.2018

Напередодні Нового року до Миргородської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, вже традиційно, завітав колектив Миргородського районного будинку культури із щирими привітаннями з Новим роком та Різдвом Христовим »

Привітання директора Полтавського обласного центру зайнятості К.Клавдієвої з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
29.12.2017

Сердечно вітаємо з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим! Щиро зичимо доброго здоров'я, особистого щастя, світлого настрою, невичерпного оптимізму!Нехай у праці Вас супроводжують творчі успіхи, у житті - вірні і надійні друзі »

Гідна справа
27.12.2017

Завдяки проведеним ярмаркам вакансій, тобто зустрічам роботодавців з безробітними на протязі жовтня - листопада 2017 року організовується швейний цех у Великобагачанському районі. Всім відомо, що нині доволі непросто працевлаштуватися, особливо сутужно вирішити це питання селянам. Але і їм іноді усміхається фортуна і надає унікальну можливість знайти заробітну справу в рідному селі. 14 грудня 2017 року відбулася вже зустріч у майже готовому цеху, який підготували практично за три тижні »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »