20 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Захід для учнівської молоді
20.11.2017

16 листопада 2017 року в актовій залі Зіньківської загальноосвітньої школи №1 (опорний заклад) відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді - "Веселка робітничих професій". Захід організували фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією та педагогічним колективом школи »

"Веселка робітничих професій" засяяла у Решетилівці
17.11.2017

"Веселка робітничих професій" - це саме та ярмарка професій, проведення якої має на меті ознайомлення учнів випускних класів із перспективними навчальними закладами Решетилівського району та Полтавської області, а також інформування учнівської молоді про актуальні та перспективні професії та спеціальності на ринку праці. Таким чином, учнівська молодь має можливість визначитися з вибором професії, яка не тільки відповідатиме їхнім уподобанням та вмінням, а й сприятиме їх подальшому працевлаштуванню. У цьому році "Веселка робітничих професій" засяяла у 15 листопада в приміщенні Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника »

День відкритих дверей для старшокласників
15.11.2017

10 листопада 2017 року фахівці Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели День відкритих дверей для старшокласників Лохвицької загальноосвітньої школи №2 »

Веселка професій. Актуально та пізнавально
15.11.2017

Існує безліч різноманітних професій, але як не помилитися, куди і на кого йти вчитися далі? Як правильно зорієнтуватися, обрати саме ту професію, яка допоможе знайти роботу, буде користуватися попитом, дасть можливість зробити вдалий старт, самореалізуватися та побудувати кар'єру? Саме цим питанням присвятили "Веселку професій" фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, яку провели 9 листопада 2017 року в Бутенківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів »

День відкритих дверей в Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі
13.11.2017

Вибір професії - це тривалий пошук і його необхідно правильно організувати. Саме з цією метою, 9 листопада 2017 року, Гадяцьке вище професійне аграрне училище гостинно відчинило свої двері для школярів Гадяцької спеціалізованої школи №3 »

Екскурсія до Лохвицького відділу поліції
13.11.2017

9 листопада 2017 року працівниками Лохвицької районної філії Полтавського облвсного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учнівської молоді до Лохвицького відділу поліції ГУНП в Полтавській області. В екскурсії взяли участь учні 9 -11 класів Лохвицької загальноосвітньої школи №2 та Лохвицької загальноосвітньої школи №3 »

Урок реального життя
30.10.2017

27 жовтня 2017 року в Дмитрівській ЗОШ проведено урок реального життя для учнів 8-11 класів. Людмила Суяркова - провідний фахівець з питань зайнятості Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, розповіла учням, що від правильного вирішення питання "Ким бути?" - багато в чому залежить вся подальша доля людини »

Екскурсія дітлахів до відділення поліції
30.10.2017

У Машівському відділі поліції для учнів Сахнівщинського НВК влаштували День відкритих дверей. Зустріли дітей капітан поліції Ніколенко Ірина Олександрівна та провідний фахівець з питань зайнятості Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Суяркова Людмила Олексіївна »

Веселка робітничих професій
30.10.2017

26 жовтня 2017 року в приміщенні Семенівського навчально-виховного комбінату №1 проведено профорієнтаційний захід "Веселка робітничих професій" для учнів 9 - 11 класів. В заході взяли участь представники Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол, Хорольського агропромислового коледжу та Кременчуцького льотного коледжу »

Зустріч з ліцеїстами
26.10.2017

Вже стали традиційними зустрічі спеціалістів Кобеляцького районного центру зайнятості з випускниками Професійного аграрного ліцею м. Кобеляки »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »