25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Веселка робітничих професій вирувала у Пирятині
24.11.2017

22 листопада 2017 року в приміщенні Пирятинського районного будинку культури відбувся ярмарок професій "Веселка робітничих професій" »

У світі професій
24.11.2017

21 листопада учням випускних класів Кізлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено профінформаційний груповий захід "Орієнтація молоді на актуальні професії на ринку праці" та проведена презентація анімаційних профорієнтаційних відеороликів освітнього серіалу "Вибір професії" »

"День відкритих дверей" для учнівської молоді
23.11.2017

17 листопада 2017 року в Козельщинському районному центрі зайнятості відбувся "День відкритих дверей" для учнівської молоді. Мета заходу полягала у тому, щоб допомогти старшокласникам з вибором професії, що є важливим питанням, як для самої людини, так і для суспільства »

Професіографічна екскурсія до поліції
21.11.2017

17 листопада 2017 року Гребінківською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію до Гребінківського відділу поліції для учнів 11 класу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 »

Зустріч з професією провели у Вишнівській загальноосвітній школі
21.11.2017

Щоб допомогти старшокласникам правильно зорієнтуватися у світі професій, ознайомити їх з особливостями сучасного ринку праці, 17 листопада 2017 року фахівці Оржицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості організували проведення ярмарку професій на базі Вишнівської загальноосвітньої школи »

Захід для учнівської молоді
20.11.2017

16 листопада 2017 року в актовій залі Зіньківської загальноосвітньої школи №1 (опорний заклад) відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді - "Веселка робітничих професій". Захід організували фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією та педагогічним колективом школи »

"Веселка робітничих професій" засяяла у Решетилівці
17.11.2017

"Веселка робітничих професій" - це саме та ярмарка професій, проведення якої має на меті ознайомлення учнів випускних класів із перспективними навчальними закладами Решетилівського району та Полтавської області, а також інформування учнівської молоді про актуальні та перспективні професії та спеціальності на ринку праці. Таким чином, учнівська молодь має можливість визначитися з вибором професії, яка не тільки відповідатиме їхнім уподобанням та вмінням, а й сприятиме їх подальшому працевлаштуванню. У цьому році "Веселка робітничих професій" засяяла у 15 листопада в приміщенні Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника »

День відкритих дверей для старшокласників
15.11.2017

10 листопада 2017 року фахівці Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели День відкритих дверей для старшокласників Лохвицької загальноосвітньої школи №2 »

Веселка професій. Актуально та пізнавально
15.11.2017

Існує безліч різноманітних професій, але як не помилитися, куди і на кого йти вчитися далі? Як правильно зорієнтуватися, обрати саме ту професію, яка допоможе знайти роботу, буде користуватися попитом, дасть можливість зробити вдалий старт, самореалізуватися та побудувати кар'єру? Саме цим питанням присвятили "Веселку професій" фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, яку провели 9 листопада 2017 року в Бутенківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів »

День відкритих дверей в Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі
13.11.2017

Вибір професії - це тривалий пошук і його необхідно правильно організувати. Саме з цією метою, 9 листопада 2017 року, Гадяцьке вище професійне аграрне училище гостинно відчинило свої двері для школярів Гадяцької спеціалізованої школи №3 »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »