[повернутись
 
19.09.2013  |  Олена Біла, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Оржицького районного центру зайнятості версія для друку
Учні Зарізької школи зустрілися із професією "Рятувальник"

13 вересня 2013 року Оржицький районний центр зайнятості за сприяння Оржицького відділення МНС України в Полтавській області та органів влади в рамках відзначення Дня рятувальника, організував і провів у Зарізькій загальноосвітній школі спортивно-інформаційний груповий захід «Зустріч з ПРОФЕСІЄЮ».

 

Для учнів Зарізької ЗОШ такий захід проводився вперше, тому враження від нього самі позитивні. Відкрив свято професій заступник директора Оржицького районного центру зайнятості Кривенко Ярослав Михайлович.

Крім нього, з вітальним словом до учнів та гостей заходу звернувся заступник голови Оржицької райдержадміністрації Сторчак Анатолій Васильович.

Та найголовніша увага учнів була прикута до виступу співробітника Оржицького районного відділення МНС України в Полтавській області Маліченка Володимира Юрійовича, який надзвичайно цікаво та змістовно розповів про трудові будні працівників МНС, про обов’язки, які покладені на них, навів конкретні приклади зі своєї трудової діяльності. Після цього учні переглянули фільм про роботу МНС.

Після того, як офіційна частина заходу закінчилася, розпочалося саме цікавіше: на територію школи вїхала пожежна машина з екіпажем у повному складі.

Працівники МНС за допомогою школярів розгорнули пожежні рукави та розповіли як вони застосовуються. Надзвичайно цікавий та видовищний був майстер клас  з тушіння пожежі в шкільній теплогенераторній, який провели працівники МНС. Таким чином, учні  мали можливість детально ознайомитись з будовою транспортного технічного засобу та принципом роботи машини.

В кінці зустрічі усі учні та присутні заходу отримали інформаційні листівки про правила поводження з вогнем та в надзвичайних ситуаціях.

Наостанок директор Зарізької ЗОШ Тесля Микола Михайлович щиро подякував усім учасникам зустрічі за проведення такого змістовного та видовищного заходу та привітав всіх співробітників Оржицького відділення МНС України в Полтавській області з їхнім професійним святом.

 

 

[повернутись