18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


Анонси подій
Заходи у базових центрах зайнятості Рівненської області з 15 по 19 січня 2018 року
Шановні безробітні та роботодавці! Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості області. Ви маєте можливість безкоштовно отримати корисну інформацію та швидше вирішити питання, пов'язані із зайнятістю чи підбором персоналу »
Шукають охочих служити у береговій охороні
15.01.2018
18 січня в центрі онлайн зв'язку Рівненського міського центру зайнятості відбудеться онлайн - аукціон вакансій з метою підбору кандидатів для служби у береговій охороні на території Одеської області »
ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!
15.01.2018
Якщо на вашому підприємстві, установі чи організації чисельність штатних працівників складає понад 20 осіб, ви маєте подати до центру зайнятості не пізніше 01 лютого після звітного року "Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню" »
Новини
У Кузнецовському міському центрі зайнятості підписали МЕМОРАНДУМ про співпрацю
18.01.2018
17 січня у Кузнецовському міському центрі зайнятості підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері соціальної адаптації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі »
Захід "Під єдиним дахом" для учасників АТО
18.01.2018
У Здолбунівському районному центрі зайнятості разом з соціальними партнерами провели інформаційний семінар для учасників АТО з метою інформування про їхні права та пільги »
У 2017 році за сприяння центрів зайнятості Рівненщини працевлаштовано 34,8 тис. громадян
16.01.2018
За січень-грудень 2017 року послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 40,2 тис. безробітних громадян »
Особливе свято у різдвяному "Намисті"
15.01.2018
До Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завітала казка. Колишні і нинішні вихованці Рівненського навчально - реабілітаційного центру "Особлива дитина", яким впродовж тривалого часу опікується РЦПТО ДСЗ, розгорнули ціле театральне дійство - надзвичайно проникливе і щире, як і самі виконавці »
Про слово "дякую" спілкувалися з безробітними на семінарі з техніки пошуку роботи
12.01.2018
11 січня за ініціативою ООН та ЮНЕСКО відзначається Всесвітній День "Дякую". В Україні це свято відзначають вже 10 років поспіль. Це і стало темою чергового семінару з техніки пошуку роботи для безробітних у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості »
Профнавчання
Пропонують навчання з гарантованим працевлаштуванням!
17.01.2018
Бажаєте отримати професію та мати стабільну і високооплачувану роботу!? Рівненський міський центр зайнятості та КП "Рівнеелектроавтотранс" оголошують набір на навчання за професією "водій тролейбуса" »
Рівненський центр професійно-технічної освіти
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »
Серед випускників - кваліфікованих водіїв вантажівок - тендітна жінка
18.01.2018
В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулась державна кваліфікаційна атестація за професію "Водій автотранспортних засобів категорії "С" »
Касир у торговельному закладі має бути обов'язково кваліфікованим
17.01.2018
Із високими знаннями та відмінними практичними навичками завершили навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітні Здолбунівщини, Рокитнівщини, Гощанщини, м. Рівне та Рівненського району за професією "касир торговельного залу" »
Відбулося перше засідання методичної комісії
12.01.2018
10 січня на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося перше засідання методичної комісії за професіями галузей сільського господарства, металообробки, деревообробки та будівництва »
Каталог послуг для роботодавців
Звернення служби зайнятості до роботодавців
В Рівненській області значна увага приділяється вирішенню питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули місце проживання внаслідок обставин, пов'язаних з тимчасовою окупацією АР Крим і проведенням антитерористичної операції на Сході країни, та які шукають роботу на Рівненщині »
Законодавчі зміни обговорили з сарненськими роботодавцями
18.01.2018
17 січня у Сарненському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців району за участю уповноважених представників державних установ »
Роботодавцям запропонували партнерство та взаємовигідну співпрацю
18.01.2018
16 січня на базі Володимирецького відділення Сарненської ОДПІ головного управління ДФС у Рівненській області проведено комплексний інформаційний семінар для роботодавців району »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Успішні приклади працевлаштування людей з інвалідністю
09.01.2018
Валентина Мельник, маючи інвалідність ІІІ групи, колишній банківський працівник, була звільнена з роботи у зв'язку зі скороченням чисельності працівників. Жінка звернулась за допомогою до Кузнецовського міського центру зайнятості і протягом місяця була успішно працевлаштована »
Переваги служби за контрактом!
Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення, встановлені законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей
Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення, встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей »
Корисно шукачам роботи
Курс на Ізраїль
18.01.2018
З початком нового року в Дубровицькому районному центрі зайнятості продовжується робота з інформування безробітних про можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі відповідно до двосторонньої Угоди, укладеної між Кабміном України та Урядом Держави Ізраїль »
Меблева фабрика шукає працівників
15.01.2018
До Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості вже вкотре поспіль звернулися представники ТОВ "Морган Феніче" з проханням надати допомогу у підборі кадрів за професіями: швачка, складальник деталей та виробів, верстатник деревообробних верстатів, вантажник »
Реєстрація в службі зайнятості
Реєстрація в службі зайнятості
Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи »
Власна справа
Розпочав власну справу і планує стати роботодавцем
15.01.2018
Павло Вишневський за сприяння Дубенського міськрайонного центру зайнятості у 2017 році розпочав власну підприємницьку діяльність з ремонту телевізійної техніки. Нині планує відкриття ще однієї майстерні і має намір знову скористатися послугами центру зайнятості. На цей раз уже як роботодавець »
39 безробітних стали торік підприємцями за підтримки Рівненського міського центру зайнятості
15.01.2018
У 2017 році 39 громадян з числа безробітних поповнили лави бізнесменів. Отримавши від фахівців служби зайнятості кваліфіковану інформаційно-консультаційну підтримку та пройшовши професійне навчання за напрямом "Підприємець - початківець" у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ вони почали займатися улюбленими справами »
Вибір професії
Профорієнтаційна робота з учнями випускних класів міста Здолбунова
17.01.2018
Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації погодили план спільної профорієнтаційної роботи на ІІ півріччя 2017-2018 навчального року з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Здолбунова »
Профорієнтаційна робота з учнями училища
10.01.2018
Відбулася робоча зустріч фахівців Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" з питань організації спільної профорієнтаційної роботи з учнями »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
У Службі зайнятості запрацювала "гаряча лінія" 0 800 50 99 66  »
ЧИТАЙТЕ НАС У FACEBOOK
ВІДГУК ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ (АНКЕТА)
ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО
Державна служба зайнятості - учасникам АТО  »
Інформація про пільги та переваги, передбачені чинним законодавством для учасників АТО  »
Є РОБОТА
12.01.2018
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
Зміни в антикорупційному законодавстві  »
До уваги громадян!  »
Реалізація Закону України "Про зайнятість населення"
Видача ваучерів базовими центрами зайнятості Державної служби зайнятості України  »
Надання статусу безробітного  »
Припинення реєстрації безробітного  »
Права та обов'язки зареєстрованих безробітних  »
Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню  »
Підходяща робота  »
Організація громадських робіт  »
Новий стимул для роботодавців до працевлаштування безробітних - компенсація роботодавцю єдиного соціального внеску  »
Надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності  »
Підтвердження результатів неформального навчання
РОБОТОДАВЦЯМ
Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України  »
Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям  »
Професійне навчання на робочому місці  »
ШУКАЧАМ РОБОТИ
Реєстрація в службі зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Інтернет-портал "ТРУД"
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Який фактор для Вас буде визначальним у виборі майбутньої професії?
затребуваність на ринку праці
престижність
особисті здібності
можливість навчатися безкоштовно
вплив батьків чи друзів
близькість розміщення навчального закладу до місця проживання
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати