23 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


36366

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та

cхідних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості

готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше >>


Анонси подій
Заходи у базових центрах зайнятості Рівненської області з 19 по 23 червня 2017 року
Шановні безробітні та роботодавці! Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості області. Ви маєте можливість безкоштовно отримати корисну інформацію та швидше вирішити питання, пов'язані із зайнятістю чи підбором персоналу »
Обирай майбутнє разом з нами!
20.06.2017
25 червня 2017 року в день святкування Дня молоді в Рівному на Майдані Незалежності з 12 до 17 год. відбудеться виїзна акція служби зайнятості "Обирай майбутнє разом з нами!" »
Перекладачам жестової мови гарантують працевлаштування
16.06.2017
Рівненська обласна організація Українського товариства глухих запрошує охочих для навчання на курсах первинної підготовки перекладачів жестової мови. Навчання триватиме з 03 липня 2017 року до 14 листопада 2017 року на базі Навчально - відновлювального центру УТОГ у місті Києві. Подальше працевлаштування роботодавець гарантує. »
Новини
Випускники РЦПТО ДСЗ знають, як кувати власне майбутнє
20.06.2017
Безробітні із Рівненщини, Черкащини та Івано-Франківщини, що були направлені на навчання базовими центрами зайнятості та впродовж 7 місяців наполегливо вивчали професію у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ стали кваліфікованими ковалями. Половина нинішніх випускників - демобілізовані учасники АТО »
Відеоміст профтехосвіти об'єднав Дніпропетровську та Рівненську області у єдиній меті
16.06.2017
15 червня у конференц-залі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулосяонлайн обговорення актуальних питань з організації навчання дорослих громадян »
Колишній учасник АТО, а нинішній підприємець, вдячний за допомогу службі зайнятості
15.06.2017
Надання інформаційної та психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції, підтримки у працевлаштуванні - ось головні напрямки роботи служби зайнятості. Такою підтримкою скористався Андрій Борсук з Рівненського району і нині веде успішну підприємницьку діяльність з виготовлення столярних виробів »
У цьому році працевлаштовано 26 осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території на Рівненщину
14.06.2017
У січні-травні 2017 року послуги служби зайнятості отримували 119 осіб, які переміщені на Рівненщину з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО »
Рівненський центр професійно-технічної освіти
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »
Безробітні Рівненщини і Житомирщини захистили бізнес-проекти
19.06.2017
Особливістю навчання майбутніх підприємців у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є те, що безробітні, направлені базовими центрами зайнятості, готують на підсумкове заняття реалістичні бізнес-плани, які в подальшому є серйозною запорукою розвитку і ведення власної справи »
Гра на випередження, або Як в "Агатівці" про професії дізнавалися
19.06.2017
Важливим напрямком діяльності служби зайнятості є професійна орієнтація учнівської молоді, а тісна співпраця з дитячим оздоровчим закладом "Агатівка" чудово сприяє популяризації робітничих професій та в ігровій веселій атмосфері знайомить дітлахів із цікавим заняттям »
Кваліфікований рибовод - гордість та майбутнє рибних господарств України
15.06.2017
Беручи до уваги потреби роботодавців та враховуючи тенденції сучасного ринку праці, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить навчання слухачів за професією "Рибовод (кваліфікований робітник)" »
Результати співпраці
"РУСИЧІ" пропонують роботу
09.06.2017
Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення ярмарків вакансій »
Реалізація гендерної політики
На семінарах напрацьовували навички ефективного пошуку роботи
24.05.2017
23 травня в Демидівському районному центрі зайнятості проведено тренінги-семінари "Особливості працевлаштування жінок у сучасному житті" та "Мотивація працевлаштування людей перпедпенсійного віку" »
Діяльність обласної служби зайнятості
Графік проведення прямих інформаційно-консультаційних телефонних ліній у І півріччі 2017 року
Проводяться упереджувальні заходи щодо запобігання масового вивільнення працівників Кузнецовського міського комунального підприємства
20.06.2017
Для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників у м. Вараш відбулося засідання спеціальної комісії під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради »
Каталог послуг для роботодавців
Звернення служби зайнятості до роботодавців
В Рівненській області значна увага приділяється вирішенню питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули місце проживання внаслідок обставин, пов'язаних з тимчасовою окупацією АР Крим і проведенням антитерористичної операції на Сході країни, та які шукають роботу на Рівненщині »
Про рівні права чоловіків та жінок йшлося на семінарі
21.06.2017
20 червня у Рівненському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців "Забезпечення рівних можливостей для працівників при прийнятті на роботу - позитивний імідж організації та сучасного керівника" »
Переваги служби за контрактом!
Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення, встановлені законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей
Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення, встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей »
Набір на контракту службу продовжується
02.06.2017
Демидівський районний центр зайнятості продовжує роботу з питань проведення профорієнтаційних заходів для безробітних громадян з орієнтації на службу в Збройних Силах України »
Корисно шукачам роботи
Таємниці сучасного ковальства опанував безробітний з Рівненського районного центру зайнятості
21.06.2017
У листопаді 2016 року до Рівненського районного центру зайнятості звернувся Володимир Ференц, який виявив бажання здобути професійно-технічну освіту за професією коваль ручного кування та в подальшому житті займатися справою, яка цікавила його ще з дитинства. І ось - мрія здійснилась, чоловік став кваліфікованим ковалем »
Психологічна мотивація молоді до працевлаштування
20.06.2017
З метою підвищення мотивації молоді до працевлаштування у Корецькому районному центрі зайнятості за участю тренера товариства з обмеженою відповідальністю "Айкю Холдинг" провели тренінг-семінар для безробітних "Психологічна мотивація молоді до працевлаштування" »
Реєстрація в службі зайнятості
Реєстрація в службі зайнятості
Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах
21.06.2017
У Дубенському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг для осіб з особливими потребами за участю представника консалтингової компанії "АйКю Холдинг" »
Вибір професії
Пізнаємо світ професій
21.06.2017
Літо - пора планування свого відпочинку. Багато школярів різного віку проводять свій вільний час у різноманітних таборах. У пришкільному таборі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1 для учнів провели профорієнтаційне заняття про світ професій »
Профорієнтаційні акції в оздоровчих таборах
20.06.2017
Працівники Демидівського районного центру зайнятості побували із виїзною акцією в пришкільному таборі Боремельського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум", оздоровчому таборі "Чайка" та КП Дитячому санаторії "Хрінники". Для відпочиваючих підготували програму різноманітних пізнавальних заходів »
ВІДГУК ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ (АНКЕТА)
ЧИТАЙТЕ НАС У FACEBOOK
ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО
Державна служба зайнятості - учасникам АТО  »
Інформація про пільги та переваги, передбачені чинним законодавством для учасників АТО  »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Телефонуйте на "гарячу лінію" обласного центру зайнятості  »
Є РОБОТА
16.06.2017
Реалізація Закону України "Про зайнятість населення"
Видача ваучерів базовими центрами зайнятості Державної служби зайнятості України  »
Надання статусу безробітного  »
Припинення реєстрації безробітного  »
Права та обов'язки зареєстрованих безробітних  »
Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню  »
Підходяща робота  »
Організація громадських робіт  »
Новий стимул для роботодавців до працевлаштування безробітних - компенсація роботодавцю єдиного соціального внеску  »
Надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності  »
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
Зміни в антикорупційному законодавстві  »
До уваги громадян!  »
Підтвердження результатів неформального навчання
РОБОТОДАВЦЯМ
Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України  »
Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям  »
Професійне навчання на робочому місці  »
ШУКАЧАМ РОБОТИ
Реєстрація в службі зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Інтернет-портал "ТРУД"
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Який фактор для Вас буде визначальним у виборі майбутньої професії?
затребуваність на ринку праці
престижність
особисті здібності
можливість навчатися безкоштовно
вплив батьків чи друзів
близькість розміщення навчального закладу до місця проживання
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати