28 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


36366

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та

cхідних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості

готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше >>


Анонси подій
Заходи у базових центрах зайнятості Рівненської області з 27 по 31 березня 2017 року
27.03.2017
Шановні безробітні та роботодавці! Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості області. Ви маєте можливість безкоштовно отримати корисну інформацію та швидше вирішити питання, пов'язані із зайнятістю чи підбором персоналу »
Новини
Ярмарок професій провели у Костополі
27.03.2017
У районному будинку культури відбувся ярмарок професій та освітніх програм для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Костопільщини »
Послуги служби зайнятості для сільського населення
24.03.2017
З метою посилення співпраці між службою зайнятості та територіальними громадами району 23 березня проведено презентацію послуг служби зайнятості під час засідання Координаційно-консультативної ради Здолбунівської районної ради з головами сільських рад району, депутатами, членами президії районної ради, керівниками ПОУ та представниками Управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА »
Інформаційний захід для представників органів місцевої влади та депутатів Бабинської об'єднаної громади
23.03.2017
Фахівці служби зайнятості активно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед зайнятого та незайнятого населення шляхом проведення виїзних акцій на території сільських громад. Нещодавно такий виїзний інформаційно-консультативний захід для представників органів місцевої влади та депутатів відбувся у Бабинській об'єднаній територіальній громаді Гощанського району »
Весняний ярмарок професій провели у Сарнах
21.03.2017
У приміщенні районного будинку дітей та молоді м. Сарни відбувся традиційний Ярмарок професій - зустріч та спілкування учнів випускних класів з представниками більше як 20 вищих навчальних закладів, коледжів, ліцеїв Рівненщини »
26 років служіння людям
17.03.2017
Рівненська обласна служба зайнятості створена 19 березня 1991 року рішенням виконавчого комітету Рівненської обласної ради народних депутатів. Того року у центрах зайнятості краю було зареєстровано 3834 особи, які потребували допомоги у працевлаштуванні. »
Рівненський центр професійно-технічної освіти
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »
Доглянуті ручки - вишуканий подарунок від кваліфікованого манікюрника
27.03.2017
Один із навчальних кабінетів у відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у день державної кваліфікаційної атестації перетворився на великий манікюрний зал »
Профнавчання
Захисники Батьківщини адаптуються до мирного життя
20.03.2017
На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за направленням Здолбунівського РЦЗ проведено навчання сімох учасників АТО, які нині очікують початку польових робіт для працевлаштування у ПСП "Хлібороб", ПП "Компанія Автоленд", ТзОВ "Колос-інвест" та ПСП ПП "Здолбунівське" »
Результати співпраці
Зустріч в об'єднаній громаді
24.03.2017
Під час зустрічі директора Дубенського міськрайонного центру зайнятості з головою Мирогощанської об'єднаної територіальної громади затвердили план спільних дій на наступний рік щодо організації та проведення спільних заходів сприяння зайнятості сільського населення, в тому числі молоді »
Реалізація гендерної політики
Семінар-тренінг з гендерних питань
21.03.2017
20 березня в Ґендерному центрі, який функціонує на базі Рівненського районного центру зайнятості, відбувся семінар з ґендерних питань за участю представників громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" »
Діяльність обласної служби зайнятості
Графік проведення прямих інформаційно-консультаційних телефонних ліній у ІІ півріччі 2016 року
На зустрічі в Корецькій РДА розглядали питання зайнятості
02.03.2017
28 лютого в Корецькій державній адміністрації відбулася робоча зустріч з суб'єктами діяльності з питань розвитку малого та середнього підприємництва в районі. Серед першочергових питань - ситуація на ринку праці »
Переваги служби за контрактом!
Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення, встановлені законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей
Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення, встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей »
Добір кандидатів для проходження військової служби за контрактом триває
24.03.2017
На зустрічі У Рівненському міському центрі зайнятості військові розповіли про прийняття громадян України на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України і запросили долучитись чоловіків, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та шукають роботу »
Каталог послуг для роботодавців
Звернення служби зайнятості до роботодавців
В Рівненській області значна увага приділяється вирішенню питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули місце проживання внаслідок обставин, пов'язаних з тимчасовою окупацією АР Крим і проведенням антитерористичної операції на Сході країни, та які шукають роботу на Рівненщині »
Служба зайнятості - надійний партнер Дубровицькому заводу будівельних матеріалів
27.03.2017
З самого початку роботи ТзОВ "Дубровицький завод будівельних матеріалів" та районний центр зайнятості плідно співпрацюють та вирішують проблеми забезпечення кваліфікованими кадрами підприємства »
Реєстрація в службі зайнятості
Реєстрація в службі зайнятості
Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи »
Корисно шукачам роботи
З безробітних - в поліцейські
27.03.2017
22 березня в приміщенні Рокитнівського районного центру зайнятості спільно з Рокитнівським відділенням поліції ГУ НПУ в Рівненській області проведено спільний інформаційний захід в рамках запровадженого Дня поліції та спрямований на залучення зареєстрованих безробітних на службу в поліції »
Адаптація до умов мирного життя на новому робочому місці
24.03.2017
Після демобілізації та повернення до рідного Клеваня Валерій Старцев-Мелесь звернувся до Рівненського районного центру зайнятості задля допомоги у працевлаштуванні. Вирішивши кардинально змінити своє професійне спрямування, хлопця направили на стажування. Нині він успішно займається улюбленою справою »
Вибір професії
Акція "Випускник"
27.03.2017
З метою допомогти зробити перший зважений крок у виборі майбутньої професії для випускників Цепцевицької ЗОШ 22 березня фахівці Сарненського районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" »
"Профорієнтація" і "Право" для старшокласників сільських шкіл Здолбунівщини
24.03.2017
На замовлення керівництва навчальних закладів 23 березня були проведені профорієнтаційні заходи "Акція Випускник" для учнів старших класів у Копитківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня та в Новосілківському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дошкільний навчальний заклад" »
Огляд ЗМІ
Безробітних "годує" не держава, а той фонд, до якого вони сплачували внески, коли працювали
23.03.2017
"Я не збираюсь утримувати службу зайнятості і не збираюсь годувати безробітних", - таку заяву зробив на одному із засідань уряду Прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Що стоїть за цими словами? Що змінилося в системі після такої гучної заяви? Чи важче тепер стати на облік і отримати допомогу з безробіття? Про це наш кореспондент розмовляла із заступником директора міського центру зайнятості Світланою РОТАР »
ВІДГУК ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ (АНКЕТА)
ЧИТАЙТЕ НАС У FACEBOOK
ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО
Державна служба зайнятості - учасникам АТО  »
Інформація про пільги та переваги, передбачені чинним законодавством для учасників АТО  »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Телефонуйте на "гарячу лінію" обласного центру зайнятості  »
Є РОБОТА
27.03.2017
Реалізація Закону України "Про зайнятість населення"
Видача ваучерів базовими центрами зайнятості Державної служби зайнятості України  »
Надання статусу безробітного  »
Припинення реєстрації безробітного  »
Права та обов'язки зареєстрованих безробітних  »
Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню  »
Підходяща робота  »
Організація громадських робіт  »
Новий стимул для роботодавців до працевлаштування безробітних - компенсація роботодавцю єдиного соціального внеску  »
Надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності  »
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
Зміни в антикорупційному законодавстві  »
До уваги громадян!  »
Підтвердження результатів неформального навчання
РОБОТОДАВЦЯМ
Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України  »
Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям  »
Професійне навчання на робочому місці  »
ШУКАЧАМ РОБОТИ
Реєстрація в службі зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Інтернет-портал "ТРУД"
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Який фактор для Вас буде визначальним у виборі майбутньої професії?
затребуваність на ринку праці
престижність
особисті здібності
можливість навчатися безкоштовно
вплив батьків чи друзів
близькість розміщення навчального закладу до місця проживання
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати