16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Вибір професії - важливий крок
 
02.01.2018  |  Кузнецовський міський центр зайнятості версія для друку
Вибір професії - важливий крок

“Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде” - під таким гаслом в кінці року пройшов у Кузнецовському міському центрі зайнятості День відкритих дверей для учнівської молоді ЗОШ № 2.

Сьогоднішнім учням часто спадає на думку – а ким вони стануть у майбутньому? І нехай поки що їхні думки не серйозні, однак діти знають, що треба вчитися уже зараз, щоб в майбутньому мати змогу отримати таку професію, яка б їм подобалася, припала до душі, дозволяла прогодувати себе, та свої майбутні родини. Тому кожна людина працює і має якусь професію, а це і є – рід трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і, звичайно, матеріально забезпечує існування. Такі важливі питання обговорювали школярів у ході екскурсії по центру зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки Руслани Ярощук акцентувала увагу на важливості формули вибору професії, яка складається з 3 важливих складових: Хочу-Можу-Треба, яку учні успішно засвоїли і зрозуміли, що правильний вибір професії – моральне задоволення.

Під час проведення заходу презентувала Інтернет-порталу «Труд», зокрема рубрик «Пізнай себе», «Професії від А до Я», «Випускникам». Також учнів зацікавив перегляд відео роликів профорієнтаційного спрямування з розповідями про професії, які мають попит на ринку праці.

На завершення заходу Р.Ярощук наголосила учням про те, що обираючи фах, слід пам′ятати про свідомий вибір професії з урахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров′я, особистих та громадських інтересів. Школярам сподобався такий урок, вони активно включалися в розмову, тому є надія, що ця інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.