16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

До уваги кадрових агенцій!
 
04.01.2018  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
До уваги кадрових агенцій!

Розділ VI Закону України «Про зайнятість населення» регламентує діяльність суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні. А це – пошук роботи та сприяння у працевлаштуванні особі, добір працівників відповідно до замовлень працедавців (у тому числі іноземних) у межах укладених з ними договорів (контрактів).

Суб’єкти господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, а також ті, що займаються наймом працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших працедавців, зобов’язані не пізніше 15 січня подати до центру зайнятості за місцем здійснення діяльності інформацію про кількість працевлаштованих громадян. Порядок подання цієї інформації та форма звітності за № 1-ПА затверджені наказом Міністерства соціальної політики від 07 серпня 2015 року № 815.

У разі неподання або порушення порядку подання суб’єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відомостей про працевлаштованих ним осіб, відповідно до статті 53 Закону України «Про зайнятість населення» стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення. 

За більш детальною інформацією просимо звертатися у відділ взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості, вул. Кавказька, 4, м. Рівне, або за телефоном – 26-66-85.