16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Успішні приклади працевлаштування людей з інвалідністю
 
09.01.2018  |  Кузнецовський міський центр зайнятості версія для друку
Успішні приклади працевлаштування людей з інвалідністю

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. З різних причин багатьом людям це не вдається. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Валентина Мельник, маючи інвалідність ІІІ групи, колишній банківський працівник, була звільнена з роботи у зв’язку зі скороченням чисельності працівників. Наприкінці вересня 2017 року Валентина зареєструвалася в Кузнецовському міському центрі зайнятості, отримала статус безробітного та приступила до активного пошуку роботи. Як результат, вже у жовтні місяці була працевлаштована до приватного підприємця Марії Дейнеки на посаду бухгалтера.

Наразі пані Валентина відчуває задоволення від роботи, та завдячує за це своєї долі. А фахівці центру зайнятості здійснюють супровід після працевлаштування.

Вцілому, завдяки тісній співпраці з роботодавцями, у 2017 році отримали роботу 29 осіб, що мають інвалідність.

На цільових семінарах з роботодавцями начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Зливко постійно наголошує, що люди з інвалідністю взмозі ефективно працювати, навіть краще, ніж інші працівники, бо їх прагнення досягти успіху незрівнянно вище ніж у інших. У таких людей варто повчитися наполегливості в досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди.