16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Провели відбір навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання у 2018 році
 
10.01.2018  |  Відділ організації профнавчання версія для друку
Провели відбір навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання у 2018 році

10 січня 2018 року у Рівненському обласному центрі зайнятості відбулося засідання комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання. У роботі конкурсної комісії брали участь: Коржевський Петро Миколайович – заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Рожко Марія Аркадіївна – заступник голови Федерації профспілок області, Года Мар’ян Адамович – директор ТОВ «Рівень ЛТД», а також начальники відділів обласного центру зайнятості. Очолювала комісію Новорок Тетяна Євстафіївна – заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості.

Цьогоріч на розгляд комісії були представлені пропозиції 16 навчальних закладів, які запропонували послуги щодо професійного навчання зареєстрованих безробітних за 38 професіями та 23 напрямами підвищення кваліфікації. Серед тих, хто виявив бажання долучитись до професійного навчання безробітних є багаторічні партнери  обласної служби зайнятості, наприклад, комунальний заклад „Навчально-курсовий комбінат” Рівненської обласної ради, державний навчальний заклад „Рівненський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів агропромислового комплексу ”, Рівненський професійний ліцей. Вперше свої пропозиції щодо професійного навчання зареєстрованих безробітних Рівненщини подав навчальний заклад, який розташований в сусідній області – «Тернопільський обласний комунальний навчально – курсовий центр».

Освітні заклади, які визнані переможцями відбору за професіями та напрямами підвищення кваліфікації, будуть партнерами обласної служби зайнятості з професійного навчання зареєстрованих безробітних у 2018 році.