16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Пріоритет діяльності служби зайнятості - упередження молодіжного безробіття
 
12.01.2018  |  Корецький районний центр зайнятості версія для друку
Пріоритет діяльності служби зайнятості - упередження молодіжного безробіття

Вирішення проблеми працевлаштування молоді є однією із головних завдань служби зайнятості. Адже майже кожен другий шукач роботи, який звернувся до центру зайнятості у її пошуку, - це молода людина. Тому пріоритетом діяльності служби зайнятості є застосування комплексу заходів щодо упередження молодіжного безробіття та забезпечення трудового потенціалу місцевого ринку праці.

Саме тому, 10 січня у Корецькому районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар "Особливості зайнятості молоді”. Основною метою було формування адекватної поведінки молодих людей на ринку праці, визначення конкретних кроків, які прискорюють працевлаштування, допомога у правильному виборі професії.

На семінарі висвітлювалися питання стану і перспектив розвитку ринку праці району, обговорювалися можливості допомоги служби зайнятості у швидкій адаптації молоді на ринку праці. Йшлося на занятті й про перепідготовку та підвищення кваліфікації за професіями, потрібними роботодавцям краю, а також про можливості працевлаштування на підприємствах міста. 
         Заступник директора центру зайнятості Жанна Сухаревська поінформувала присутніх про економічну ситуацію в регіоні, стан і перспективи розвитку Корця.  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Казмиренко розповіла про вакансії, які є на підприємствах міста, потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах, можливості навчання безробітних за допомогою центру зайнятості і стажування безпосередньо на робочому місці на підприємствах району. На семінарі порушувалася проблема працевлаштування молоді, яка закінчила професійні навчальні заклади, але не має досвіду роботи.

 Провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Климчук ознайомила  учасників з джерелами інформації про вакансії, сучасними методами пошуку роботи в тому числі за допомогою Інтернет-порталу "Труд" (http://www.trud.gov.ua/). Навчалися складати резюме, як один із ефективних засобів працевлаштування. За допомогою інтерактивної гри "Співбесіда у роботодавця" створювалися умови проходження співбесіди, де одні учасники виступали роботодавцями, а інші – претендентами на роботу. За словами молоді презентувати себе складно, але навчитися цілком можливо, якщо в тебе буде конкретна ціль у виборі трудової діяльності.

Основний акцент на семінарі був зроблений на усвідомлення молоддю важливості підвищення власної активності, набуття навичок самостійного пошуку роботи, адже завзятість, наполегливість у прагненні досягти позитивного результату є основним чинником ефективного пошуку роботи.