16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненський центр професійно-технічної освіти

Відбулося перше засідання методичної комісії
 
12.01.2018  |  Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ версія для друку
Відбулося перше засідання методичної комісії

10 січня на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося перше засідання методичної комісії за професіями галузей сільського господарства, металообробки, деревообробки та будівництва.

У засіданні взяли участь заступники директора РЦПТО ДСЗ Зигалова О.М. Бодренко Р.В., завідувач Олександрійського навчального відділення Сидорець О.В., викладачі та майстри виробничого навчання Танасюк І.М., Білик ІІ., Якобчук С.Б, Поліщук П.А, Крошний З.М, Канюка В.Н, Торуля С.М., Ковальчук В.І, Вітошко С.І.

Присутні заслухали звіт роботи методичної комісії за 2017 рік та обговорили плани роботи на наступний період.

Серед розглянутих питань – підвищення ефективності роботи методичної комісії, результати відвідувань уроків, схвалення методрозробок викладачів та майстрів виробничого навчання, що атестуються, закріплення викладачів та майстрів за професіями та напрямками тощо.

Перед присутніми виступила Руслана Бодренко. Вона зупинилася на питаннях щодо порядку ведення документації під час виробничого навчання та виробничої практики, контролю за проходженням виробничої практики та звітності.

Оксана Зигалова проаналізувала якість роботи методкомісії та озвучила ефективні методичні рекомендації з питань планування та організації її роботи. Зокрема, зупинилася на питаннях нормативно - правової бази, періодичних видань та комплексного методичного забезпечення.