18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг для роботодавців

Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям
 
08.01.2013. Відділ зв'язків з громадськістю та ЗМІ версія для друку
Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості пропонує вам широкий перелік Інтернет-послуг з пошуку працівників!

Вам потрібні кваліфіковані працівники?

На вашому підприємстві є вільні робочі місця?

Бракує фахівців робітничих професій?

Не гайте часу – завітайте до Інтернет-порталу державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

На новому порталі www.trud.gov.ua ви маєте унікальну нагоду безкоштовно розмістити інформацію про потребу у працівниках, яка через засоби автоматизованої електронної поштової розсилки SMS-вакансій на мобільні телефони буде доставлена до шукачів роботи. Також розміщені на порталі вакансії будуть доведені консультантами операторського центру до шукачів роботи в телефонному режимі.

Водночас у вас є унікальна можливість ознайомитись із розширеною інформацією про професійні якості і навички шукачів роботи з найбільшої в Україні бази даних, що містить інформацію про фахівців з усіх галузей економіки.

Ми готові стати вашими особистими консультантами!

Не зволікайте – звертайтеся до нас!

Ми завжди раді співпраці з вами!

 

 

Щодня у пошуках працівників до порталу Державної служби зайнятості звертаються близько 1000 осіб!

Кожен третій роботодавець знаходить у загальнодержавній базі даних, яка налічує понад 550 тисяч резюме шукачів роботи по всій Україні, підходящих кандидатів на вакантні місця.

У підрубриці “Пошук працівників” (рубрика “Робота”) міститься розширена інформація про шукачів роботи по всій Україні, зокрема, ви можете дізнатись про їхні професійні якості та попередню трудову діяльність.

 

Бажаєте особисто поспілкуватись з претендентами на роботу та скласти своє враження про них?

У такому випадку у нагоді вам стане підрубрика “Анонси подій” (рубрика “Прес-центр”), в якій анонсуються заходи служби зайнятості. Візьміть участь у ярмарку вакансій і особисто підберіть собі потрібних працівників!

Звичайно, ви прагнете бути в курсі всіх подій, що стосуються соціальної політики та питань зайнятості. Саме цю інформацію висвітлює підрубрика “Новини” (рубрика “Прес-центр”).

Саме для вас створено рубрику “Послуги роботодавцям”, де ви знайдете чимало корисної інформації: які послуги пропонує служба зайнятості з питань укомплектування вакансій, як співпраця зі службою може бути вигідною для вашого підприємства, яка результативність нашої роботи з підприємствами і підприємцями та інше.

Ви ставите високі вимоги до кваліфікації персоналу? У вас є нагальна потреба в досвідчених працівниках? Завітайте до підрубрики “Професійне навчання” і дізнайтесь, як здійснити під ваше замовлення професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації претендентів на роботу. У вас виникають питання щодо законодавства про зайнятість? Вас цікавить можливість одержання дотації при працевлаштуванні окремих категорій безробітних або бронювання робочих місць на вашому підприємстві?

До вашої уваги – підрубрика “Консультації фахівців” (рубрика “Доступ до публічної інформації. Консультації”). У ній ви знайдете багато цікавих і корисних порад.

Скориставшись підрубрикою “Запитуйте – відповідаємо”, ви зможете в будь-який час поставити своє запитання та отримати роз’яснення фахівців.

Переглянути чинні нормативні документи з питань зайнятості, соціального страхування та трудового законодавства ви зможете в рубриці “Нормативно-правова база”. Добірка матеріалів у рубриці постійно оновлюється, і ви без зайвих зусиль зможете дізнатись про зміни в чинному законодавстві.

Для максимальної зручності пропонуємо вам підписатися на новини служби зайнятості.

Скористайтесь рубрикою “Підписка” на порталі ДСЗ (www.dcz.gov.ua) і отримайте на власну електронну адресу цікаву для Вас інформацію про час та місце проведення майбутніх заходів служби, події в соціальній сфері, нові резюме шукачів роботи, консультації фахівців та багато іншого.