18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг для роботодавців

Професійне навчання на робочому місці
 
03.01.2013. Відділ організації профнавчання версія для друку
Професійне навчання на робочому місці

Професійне навчання на робочому місці надає можливість підготувати персонал з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця:

- навчання відбувається за індивідуальними навчальними планами та програмами з урахуванням специфіки виробництва;

- ті, хто бажатимуть працевлаштуватися на вашому підприємстві, зможуть адаптуватися до трудового колективу та закріпитися на новій роботі після закінчення навчання;

- ефективності навчання сприяє залучення наставників, досвідчених висококваліфікованих працівників, представників трудових династій;

- виробниче навчання і практика організуються відповідно до особливостей виробництва;

- за рахунок зменшення обсягу теоретичного курсу скорочується загальний термін навчання.

 

Шановні роботодавці!

Якщо ви зацікавлені в працівниках, котрі набули професійних знань, потрібних саме вашому виробництву, зверніться до державної служби зайнятості, і на Ваше замовлення організують навчання претендентів на роботу безпосередньо на Вашому або спорідненому підприємстві.

Державна служба зайнятості запрошує вас до участі у розробленні навчальних планів та програм, які відображатимуть сучасні технології та особливості вашого виробництва.

Оплата праці кваліфікованого спеціаліста, який проводить теоретичні консультації, та інструктора-наставника за проведення виробничого навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

За довідками звертайтеся у центри зайнятості за місцем реєстрації або у відділ  організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел. 69-02-09.