18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Профорієнтаційний урок провели для рафалівських старшокласників
 
12.09.2017  |  Володимирецький районний центр зайнятості версія для друку
Профорієнтаційний урок провели для рафалівських старшокласників

Вибір професії – це перший і найвідповідальніший крок у житті кожної молодої людини, що стоїть на роздоріжжі трудових стежок. Аби не допустити помилки, зважити всі «за» і «проти», усвідомити, чого прагне душа і які професії актуальні на ринку праці, на допомогу молоді приходять спеціалісти служби зайнятості.

Так, 11 вересня у Рафалівському НВК I-III ст. представники Володимирецького районного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнівської молоді.   Щоб діалог був цікавий, фахівці поділилися з майбутніми абітурієнтами інформацією про найновіші професії, та про ті, які втратили актуальність на ринку праці, про різноманітні тести, що сприяють самовизначенню.

 Про одне із таких профорієнтаційних тестувань «Магеллан Університет» розповіли спеціалісти служби зайнятості, які надали допомогу в реєстрації та проходженні тестування щодо вибору подальшого напрямку навчання. Мета тесту – допомогти кожному краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.