24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Державна юридична консультація для безробітних
 
13.09.2017  |  Здолбунівський районний центр зайнятості версія для друку
Державна юридична консультація для безробітних

Здолбунівський районний центр зайнятості тісно співпрацює із Здолбунівським бюро правової допомоги, що є структурним підрозділом Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою надання безробітним інформації про можливість отримання безкоштовної юридичної інформації або консультації.

Співпраця полягає у спільних проведеннях групових заходів для безробітних різних категорій, проведенні Виїзних акцій центру зайнятості у сільській місцевості, групових заходах правового характеру для учнівської молоді та роботі консультпункту в приміщенні центру зайнятості.

Сьогодні представник бюро завітала разом із колегою із Рівного на семінар з техніки пошуку роботи. Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Юлія Маліванчук та виконуюча обов’язки начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Тетяна Позняк ознайомили учасників заходу з роботою бюро та центру, що забезпечують допомогу у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, залученні адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді в цивільних та адміністративних справах. До уваги слухачів були наведенні приклади звернень громадян із різних питань та шляхи їх вирішення. Гості відповіли на запитання присутніх та роздали інформаційні матеріали.

Такі спільні заходи є корисними для клієнтів центру зайнятості, бо велика кількість безробітних є тими категоріями громадян, яким передбачена безоплатна як первинна, так і вторинна правова допомога.