24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Безробітні Рівненського району підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення
 
13.09.2017  |  Рівненський районний центр зайнятості версія для друку
Безробітні Рівненського району підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на сучасному ринку праці за короткий термін часу Рівненським районним центром зайнятості для 14 зареєстрованих безробітних громадян було організовано підвищення кваліфікації за навчальною програмою: «Нові технології обробки качанів кукурудзи». Курси цільового призначення проводились на замовлення Зорянської філії приватного акціонерного товариства "РАЙЗ-МАКСИМКО".

Професійне навчання здійснено відповідно до навчальних планів та програм, що відповідають вимогам роботодавця, враховують попередній досвід, наявні знання та уміння безробітних.

Під час навчання слухачі мали можливість вивчити принципи технологічного процесу обробки качанів кукурудзи, ознайомитися з новим обладнанням та устаткуванням, яке використовується на підприємстві, правилами і вимогами до безпечної праці. За період навчання безробітні розглянули актуальні питання з охорони праці та  розширили знання з пожежної безпеки та електробезпеки. Після закінчення навчання на курсах цільового призначення усі слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.