15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Стань дільничим офіцером поліції
 
01.12.2017  |  Гощанський районний центр зайнятості версія для друку
Стань дільничим офіцером поліції

У Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області по територіальних відділах та відділеннях поліції оголошено конкурс на вакантні посади “Дільничний офіцер поліції”. Електронні анкети кандидатів на службу та встановлений перелік документів приймаються з 23.11.2017 до 07.12.2017 року.

 

У Гощанському районному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян відбувся День поліції. Метою проведення заходу став підбір кадрів на службу до лав Національної поліції. У форматі заходу на ярмарку вакансій шукачів роботи ознайомили з вакантними посадами, на які триває набір, вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, умовами та етапами відбору тощо.

 

Зокрема, основні службові обов'язки дільничного офіцера поліції – це:

• забезпечення громадського порядку на закріпленій дільниці;

• безпосередня участь у розкритті злочинів, скоєних на дільниці, огляд місця подій, виявлення слідів злочину та вилучення інших речових доказів;

• виконання окремих письмових доручень прокурорів, слідчих, органів дізнання, постанов суддів та ухвал судів;

• ведення звітності щодо злочинів і правопорушень, скоєних на дільниці;

• своєчасне реагування на заяви та звернення громадян.

Крім того, учасники зустрічі піднімали питання про рівень фізичної і психологічної підготовки, грошове та соціальне забезпечення, проходження професійної підготовки, перспективи кар'єрного росту.

Присутні мали можливість поставити і інші запитання поліцейським Гощанського відділення ГУ НП в Рівненській області – інспектору сектору кадрового забезпечення Олександру Кирилюку та інспектору з ювенальної превенції Марині Яремчук – та отримати вичерпні кваліфіковані відповіді.

По закінченні заходу охочі працювати в поліції обмінялись з поліцейськими контактами та отримали додаткову інформацію.