15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Власна справа

Власний досвід - як приклад для шукача роботи
 
01.12.2017  |  Сарненський районний центр зайнятості версія для друку
Власний досвід - як приклад для шукача роботи

По різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а, досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. З різних причин багатьом людям це не вдається. Але, напевно, найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Нині у Сарненському районному центрі зайнятості триває Декада зайнятості для людей з інвалідністю. Так, у рамках роботи Центру розвитку підприємництва 30 листопада відбувся обмін досвідом щодо започаткування успішної підприємницької діяльності особами з обмеженими фізичними можливостями.  

У служби зайнятості є досвід та певні результати роботи щодо розвитку підприємництва в регіоні. Один із прикладів успішної реалізації власного бізнес-проекту за сприяння служби зайнятості є шлях до успіху підприємця Леоніда Ковальчука, який розпочав приватну справу навесні, а сьогодні готовий ділитися власним досвідом з тими, хто згоден ризикнути та стати бізнесменом, з такими ж як і він особами з  інвалідністю. «Безробіття штовхає на поступки. Адже без роботи закінчуються не тільки гроші, а й терпіння, віра у власні сили»,  – зазначив Леонід Ковальчук.

Зараз Леонід Володимирович успішно веде свій бізнес у сфері транспортних перевезень і цілком задоволений своїм вибором, має багато планів на майбутнє та впевненість у завтрашньому дні. Він досяг своєї мети, створив власний успішний бізнес, отримує прибуток та має попит на свої послуги і впевнено крокує у майбутнє.

В тісному колі присутніх на зустрічі «молодий» підприємець ділився історією свого успіху. Адже кожен позитивний досвід започаткування власної справи дає людям з інвалідністю поштовх до активного трудового життя.