15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Міжрайонний ярмарок вакансій
 
04.12.2017  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
Міжрайонний ярмарок вакансій

Напередодні відзначення Дня інвалідів, в рамках проведення Декади зайнятості для людей з інвалідністю, в Рівненському міському центрі зайнятості спільно з Рівненським районним центром зайнятості для людей, які мають інвалідність, провели міжрайонний ярмарок вакансій.

Захід відбувся за участю понад десятка роботодавців Рівного та Рівненського районну: Рівненської дирекції «Укрпошта», маркетів «Сільпо» та «Траш», ТзОВ «Екорембуд ЛТД», ТОВ «Морган Феніче», ТОВ «Лагідком», ТОВ «СП «Алмі», ТзОВ «Мега-Холод», ТОВ «Арм-Еко», ТзОВ фірма «Екорембуд ЛТД», ПОГ з ПОРА «АВМ і К», КП «Рівнеагроенерго і компанія», ТзОВ «Раестод», Рівненської дистанції колії Львівської залізниці та Рівненської колійної машинної станції Львівської залізниці. Роботодавці пропонували понад 70 вакансій за 28 професіями та спеціальностями: оператора поштового зв'язку, бухгалтера, листоноші, вантажника, сортувальника поштових відправлень, продавця продовольчих товарів, касира торговельного залу, вантажника, швачки, столяра, обліковця та ін. На ярмарок завітали близько 50 шукачів роботи.

Захід відкрила заступник директора Світлана Ротар, яка розповіла про стан ринку праці Рівного та проблеми працевлаштування осіб з особливими потребами.

Представники роботодавців розповідали про свої підприємства, наявні вільні робочі місця, умови праці, які створені для людей з інвалідністю.

За результатами співбесіди близько двадцяти безробітних виявили бажання ознайомитися з робочими місцями безпосередньо у роботодавців.

Проведений ярмарок вакансій продемонстрував, що захід був своєчасним, актуальним та корисним як для осіб з інвалідністю, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у швидкому підборі персоналу.