15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненський центр професійно-технічної освіти

Маска, що плаче, моделі з 3D - принтера та дитяча мрія: дизайнери тривимірної графіки дивували своїми роботами
 
06.12.2017  |  Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ версія для друку
Маска, що плаче, моделі з 3D - принтера та дитяча мрія: дизайнери тривимірної графіки дивували своїми роботами

Підсумкове заняття у групі слухачів за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max» Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди проходить цікаво та емоційно. Слухачі демонстрували своє вміння реалістично передати будь-які об’єкти у графіці. Для цього вони впродовж 3 місяців вивчали предмети «Основи роботи в програмі Autodesk 3ds Max», «Розробка та моделювання об’єктів. Принципи моделювання», «Створення та налаштування освітлення сцен, камер», «Розробка, створення та призначення матеріалів», «Візуалізація сцен та імітація зовнішнього середовища» та «Створення складних систем частинок та об’ємних деформацій».

 

На підсумкове заняття дизайнери готували портфоліо у вигляді презентації з власними роботами. Тут можна було побачити: різноманітні моделі (машинки, літаки, будівлі, меблі та інші елементи декору), фірмові логотипи, маски, що створені за методом ретопології об’єктів, рендери інтер’єрів і екстер’єрів за допомогою візуалізаторів Corona та V-Ray, текстуровані низькополігональні моделі для використання в Game dev, моделі з накладеними матеріалами, що симулюють ефекти каустики, блиску, віддзеркалення, дерева тощо,          роздруковані на 3D-принтері моделі слухачів.

Антон Струк із Рівного займається професійним фотографуванням, дизайном, перекладами з англо - германських мов. До навчання в РЦПТО ДСЗ Антон вже мав досвід моделювання персонажів та анімації:

-                      Планую зробити власний сайт, працюю над наповненням портфоліо. Я хотів би працювати у Gamedev або візуалізувати екстер’єри. Велика подяка викладачам навчального закладу за науку, проте вважаю, що нам потрібно постійно вдосконалювати навички, в подальшому багато працювати.

 

Артем Виговський та Ірина Дячук вдосконалили свої знання, здобули нові навички. До навчання обоє вже мали певний досвід у анімації, графічному дизайні, розробці логотипів тощо. Софія Догойда розробила логотип для власної Арт-студії, а ще порадувала присутніх інтер’єрами та екстерєрами у роботах.

 

Олександр Шевчук втілив давню дитячу мрію – кімнату для ігор і відпочинку, а Андрій Ковальський зізнався, що полюбляє експериментувати: він створив об’єкт - вазу із…1,5 млн. полігонів.

 

Слухач Дмитро Молодик добре відчуває форми, кольори, поєднання об’єктів, адже він – художник. Він єдиний серед слухачів, хто не обмежився завданням: робіт представив багато, усі цікаві, оригінальні та яскраві, зокрема, несподівано монтаж фото київського майдану та чайника.

 

А от Вадим Пампушик продемонстрував вишуканий діамант – надзвичайно натуралістичний обєкт з ефектом каустики.

 

Підсумовуючи роботи слухачів викладач Василь Зданевич привітав усіх із добрими успіхами та зауважив:

-                      Нехай тримісячне навчання в РЦПТО ДСЗ для кожного з вас стане корисним та переросте у справу життя.

 

Усі випускники отримали посвідчення про навчання та гарний старт у новій діяльності.