15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Консультували студентів НУВГП
 
07.12.2017  |  Рівненський районний центр зайнятості версія для друку
Консультували студентів НУВГП

Вчергове консультпункт інформаційно-консультаційного центру служби зайнятості розгорнув свою роботу 5 грудня у Національному університеті водного господарства та природокористування. Фахівці Рівненського районного центру зайнятості надавали консультації з питань зайнятості, працевлаштування, техніки пошуку роботи, професійного навчання, юридичних питань.

Усі присутні мали нагоду дізнатися про основні напрями роботи центру зайнятості та отримати кваліфіковані відповіді на поставлені запитання щодо актуальних вакансій на ринку праці, а також пропозицій роботи для молоді без трудового стажу та можливостей працевлаштування для студентів на період канікул.

Юнаків та дівчат цікавили практичні аспекти пошуку роботи: з чого починати, де і як шукати роботу, як підготувати резюме, як визначитись з колом потенційних роботодавців, як поводитись під час співбесіди тощо.

Студентів НУВГП ознайомили з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», з перевагами навчання на таких курсах, а також з можливістю безкоштовного навчання англійській мові «Lingva.Skills».

Організатори заходу мають надію, що інформація, отримана під час його проведення, стане корисною студентам у майбутньому.