15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Вихованців школи-інтернату знайомили з військовою справою
 
07.12.2017  |  Сарненський районний центр зайнятості версія для друку
Вихованців школи-інтернату знайомили з військовою справою

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил. Нині професія військового, як ніколи, стала актуальною, а для багатьох ще й цікавою і  бажаною, тому до свята у військовій частин А-0153 5 грудня пройшов день відкритих дверей, до участі в якому долучилися й фахівці Сарненського районного центру зайнятості. На зустріч із військовослужбовцями завітали вихованці Чудельської школи-інтернат №1, учні шкіл, усі охочі жителі міста.

Розпочався день відкритих дверей з огляду військової техніки та зброї. Молодим людям продемонстрували машини та бронетранспортери, різноманітну зброю – пушки, автомати, кулемети, пістолети. Кожен охочий міг власноруч потримати зброю у руках, перезарядити її, розібрати на частини та зібрати назад. Молодші відвідувачі з особливим захопленням «керували» бронетранспортером та дізнались, що максимальна його швидкість більше 100 км/год. Більшість дітей вперше ознайомились із озброєнням та технічним оснащенням військовослужбовців. А відтак представленні засоби індивідуального захисту, шоломи, бронежилети, різноманітна зброя викликала непідробний інтерес та захоплення у відвідувачів. Діти отримали змогу побачити і те, як живеться сьогоднішнім військовослужбовцям. З цікавістю розглядали стенди з стройової, фізичної та бойової підготовки, переглянули фотографії відмінників військової служби, їх успіхи та досягнення.

День відкритих дверей був  захоплюючим та цікавим. Він допоміг зрозуміти, хто такі військові, чим вони займаються. Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військовослужбовець, до фізичного загартування, а для декого вони стають першим кроком у виборі професії, пов’язаної зі службою в армії. А також дають змогу розвивати в учнів психологічну готовність до Захисту Вітчизни та виховувати справжніх патріотів, здатних захистити Україну.