22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Проект Inclusive friendly (Інклюзивно привітні) випробували у Рівному
 
04.10.2017  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
Проект Inclusive friendly (Інклюзивно привітні) випробували у Рівному

У 2014 році Ощадбанк почав розбудовувати інклюзивне безбар’єрне суспільство. Рік тому народився проект Inclusive friendly (Інклюзивно привітні). Він став можливим завдяки об'єднанню зусиль чотирьох організацій: ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» (Society Initiatives Institute), ГО «Відчуй», БО “Право на Щастя “ та ГО “Бачити серцем.

30 вересня 2017 року  тренери цих громадських організацій завітали до нашого міста для проведення тренінгу Inclusive friendly  «Навчання навичкам спілкування та роботи з людьми з інвалідністю».

Усі люди, незважаючи на  фізичні чи розумові особливості, в першу чергу – люди! Тож, не потрібно створювати якісь особливі умови чи послуги, а треба бути просто інклюзивно привітними – це основний месседж тренінгу.  

В роботі тренінгу брала участь заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Рівненського міського центру зайнятості Олена Попенко. Вона зазначає, що тренінг надав теоретичні та практичні знання по комунікації та супроводу незрячих, з вадами слуху, людей з ДЦП, на візках та  з епілепсією. Не зайвою була  також інформація про суть спеціального етикету, адже ці знання необхідні для щоденної роботи з особами, які мають інвалідність.