24 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненський центр професійно-технічної освіти

Запрошуємо на навчання за професією "Токар"
 
06.10.2017  |  Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ версія для друку
Запрошуємо на навчання за професією "Токар"

Токар - найбільш поширена професія у сфері механічної обробки металів та інших матеріалів. Представники професії працюють в усіх галузях господарського комплексу: механічних, ремонтно-механічних, інструментальних цехах, в майстернях у сільському господарстві, будівництві, сфері побуту.

Роботодавці залюбки запрошують на роботу випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Токар».

Кваліфікованих майстрів токарної справи готують у Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ. Безробітні, направлені базовими центрами зайнятості проходять навчання безкоштовно (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття). Інші ж категорії населення навчаються за власні кошти або кошти підприємств, що їх направляють.

У навчальному закладі досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання діляться із слухачами секретами обробки металу, а навички тут здобувають на  сучасних металообробних верстатах, зокрема, й з програмним керуванням, в обладнаних навчальних майстернях, із використанням сучасних інформаційних технологій та інтерактивного мультимедійного комплексу.

Важливо, що в РЦПТО ДСЗ при розробці навчальних планів та програм максимально враховуються вимоги роботодавців. І ті завжди цінують наших випускників - справжніх професіоналів – токарів.

 

Тривалість навчання – 6,2 місяця.

Початок навчання – 12 жовтня 2017 року.

Місце навчання – Олександрійське навчальне відділення. Забезпечуємо гуртожитком готельного типу. 

Виробничу практику слухачі проходять здебільшого на своїх майбутніх робочих місцях.

Адміністрація: м. Рівне, вул. Пирогова, 8.

Телефон/факс: 0362 68 37 95

 

Чекаємо на навчання!