22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Участь в роботі комісій
 
09.10.2017  |  Дубровицький районний центр зайнятості версія для друку
Участь в роботі комісій

6 жовтня заступник директора Дубровицького районного центру зайнятості Олексій Бугринець взяв участь у роботі комісій, що діють при районній адміністрації:

 

**комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та пільг під головуванням першого заступника голови Дубровицької РДА Кохна Миколи Івановича.

Під час засідання заступник директора районного центру зайнятості ознайомив членів комісії із ситуацією на місцевому ринку праці, поінформував про актуальні вакансії, в тому числі для тих осіб з числа безробітних, які подали заяви для призначення їм соціальних виплат. Акцентував увагу на обов’язках безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, а саме здійсненні ними пошуку роботу, в т.ч. за сприяння служби зайнятості, та недопущенні утриманських настроїв серед безробітних;

 

**тимчасова комісія з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка затверджена розпорядженням голови Дубровицької РДА від 24.04.2017 № 109, до складу якої входять заступники голови РАД, начальники управлінь та відділів РДА, керівництво районного центру зайнятості, Пенсійного фонду, податкової інспекції, поліції, статистики, представники галузевої ради підприємців, здійснила виїзд на територію Бережківської сільської ради.

У ході виїзду було обстежено ряд фізичних осіб-підприємців сфери «торгівля» щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати. Попереджено роботодавців щодо їх відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та найманих працівників щодо державних соціальних гарантій.

На даний час опрацьовуються матеріали отримані під час вивчення стану справ, яке проводила районна тимчасова комісія.