24 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг для роботодавців

Працевлаштування завдяки курсам цільового призначення
 
10.10.2017  |  Радивилівський районний центр зайнятості версія для друку
Працевлаштування завдяки курсам цільового призначення

6 жовтня у Радивилівському районному центрі зайнятості для роботодавців провели семінар «Трудова адаптація працівників, у тому числі, осіб з особливими потребами, шляхом підвищення кваліфікаці на курсах цільового призначення».

На семінарі, обговорювались питання щодо специфіки пошуку кваліфікованого робітника у сучасних умовах, коли виробництво безперервно оновлює засоби праці, а навчальні заклади, з різних об’єктивних та суб’єктивних причин, не можуть задовольнити потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Однією з ефективних форм навчання, яка найкраще задовольняє потреби роботодавця у кваліфікованих кадрах є курси цільового призначення. Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх роботодавців з напрямами, термінами та умовами навчання на курсах цільового призначення, зокрема в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, натомість, роботодавці висловили свої побажання та пропозиції щодо процесу навчання.

Саме роботодавці найбільш об’єктивно реагують на якість освітніх послуг, тож вивчення їх вимог до змісту навчання та рівня кваліфікації кадрів – один з пріоритетних напрямків роботи Радивилівського районного центру зайнятості. Запрошуємо зацікавлених роботодавців до співпраці.