22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Профорієнтаційна робота з учнями
 
10.10.2017  |  Костопільський районний центр зайнятості версія для друку
Профорієнтаційна робота з учнями

У Костопільському районному центрі зайнятості 6 жовтня відбулись профорієнтаційні уроки «Реальне трудове життя» для учнів НВО № 2 м.Костопіль. Під час заходу школярі отримали інформацію  про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору «Хочу-Можу-Треба». Мова йшла й про те, як не розгубитися в безмежному світі професій і обрати фах, який буде до вподоби, та який заклад обрати, щоб здобути відповідну спеціальність. А ще було проведено цікаву тематичну вікторину, під час якої  ознайомились детальніше з назвами професій та необхідними навиками, вміннями та знаннями для виконання робіт по професії.

Школярі також пройшли комп’ютерне експрес-тестування щодо професійних нахилів та здібностей та отримали рекомендації щодо вибору професійної діяльності.

Присутні на заході педагоги позитивно оцінили цей захід. За їх словами, така форма роботи дозволяє підвищити доступність та привабливість профорієнтаційних послуг, краще підготувати учнів до усвідомленого вибору професійної діяльності, а елементи змагальної вікторини сприяють кращому засвоєнню інформації.