22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Власна справа

Улюблене хобі стало улюбленою справою
 
11.10.2017  |  Березнівський районний центр зайнятості версія для друку
Улюблене хобі стало улюбленою справою

        Все життя, скільки себе пам’ятаю, хотіла бути вчителем математики. А відтак, після закінчення школи вступила на факультет «Прикладної математики» Національного університету водного господарства та природокористування.

За чотири роки роботи у Березнівському лісотехнічному коледжі на посаді викладача математики та інформатики виникло бажання бути більш незалежною, працювати самостійно.

Зараз частіше думаю, що це була та «школа виживання», яка загартувала мене, підготувала до нового життєвого етапу. Залишившись без роботи, оцінивши всі «за» та «проти», по-новому поглянула на перспективу, яка відкрилася - можливість не залежати від роботодавців, а самостійно працювати, вдосконалюватися, розвиватися, реалізовувати найсміливіші ідеї,  покладаючись лише на власні сили.

Приємно, що крім близьких людей, які завжди підтримують мої ініціативи, знайшлися й інші, що повірили в те, що започаткувати власну справу та вивести її на високий рівень мені під силу. Це - працівники Березнівського районного центру зайнятості. Вже на перших етапах спілкування мене проконсультували про потреби на ринку праці, поінформували про послуги, які надає ЦЗ, рекомендували пройти відповідне навчання з основ підприємницької діяльності. Я переконалася - успішним бізнесменом може стати  людина, яка цього прагне.  

Для себе визначила, що потрібно займатися тим, що не лише цікаво, а й корисно. Активний спосіб життя,  який постійно вела сама, та аналіз ринку праці вказав на можливість реалізувати давню мрію – відкрити фітнес-клуб. Спорт, саме він завжди мене вабив!!!! Крім того, хотілося допомагати людям, які дійсно цього потребують. Так улюблене хобі стало улюбленою справою.

Тепер, маючи підтримку зі сторони фахівців Березнівського районного центру зайнятості та рідних, керую власною справою, постійно впроваджуючи фітнес-новинки. Важливо, що після повного супроводу відкриття справи працівники Центру зайнятості не залишили мене наодинці з проблемами, що постійно виникають, а продовжують надавати консультативну допомогу. Зокрема, разом ми підібрали найманого працівника з можливістю компенсації єдиного соціального внеску.

У планах на майбутнє - зібрати команду однодумців, які стануть соратниками в започаткованій справі, що, в свою чергу, приноситиме задоволення та стабільний дохід.