22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

При виборі фаху користуйтесь формулою "Хочу - Можу - Треба"
 
11.10.2017  |  Корецький районний центр зайнятості версія для друку
При виборі фаху користуйтесь формулою "Хочу - Можу - Треба"

Саме в юнацькі роки молодій людині необхідно зробити один із найбільш відповідальних життєвих кроків - вибір свого професійного шляху. Причому цей вибір необхідно зробити ще в період навчання в школі.

Так, 10 жовтня провідний фахівець з питань зайнятості Корецького районного центру зайнятості провела для учнів 9 класів Корецької ЗШ № 1 І-ІІІ ступенів профорієнтаційний урок-семінар «Хочу. Можу. Потрібно».

Мета заходу – зорієнтувати молодь на ринку праці району, області, сформувати позитивний імідж робітничих професій, інформувати учнів про послуги, які надає служба зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Климчук поінформувала присутніх про стан ринку праці району та області, основну увагу при цьому звернула на професії, які мають найбільший попит у роботодавців. При виборі фаху порекомендувала учням користуватися формулою «Хочу-Можу-Треба», де «хочу» означає бажання, цікавість, прагнення, «можу» – здібності, таланти та стан здоров'я, а «треба» – попит на обрану професію на ринку праці. Під час заходу діти ознайомились з основними правилами і помилками при виборі професії, мали можливість пройти діагностування професійної спрямованості, що дуже важливо для правильного вибору професії. Розповіла  про послуги служби зайнятості для молоді.