25 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук




Головна » Рівненська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Графік проведення прямих інформаційно-консультаційних телефонних ліній у ІІ півріччі 2017 року
 
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи версія для друку
Графік проведення прямих інформаційно-консультаційних телефонних ліній у ІІ півріччі 2017 року

 

 

з/п

Назва базових центрів зайнятості

Дата проведення

Телефон

Час проведення

На запитання відповідатимуть

Липень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

1

Березнівський

 

12.07

16.08

13.09

 

18.10

15.11

 

20.12

5-31-50

5-31-50

9.00-12.00

Денисенко Валерій Михайлович

Стеблюк Михайло Федорович

2

Володимирецький

11.07

15.08

12.09

10.10

14.11

12.12

2-57-48

2-56-68

10.00-12.00

 

Тарасюк Ніна Сафронівна

Рябченко Іван Михайлович

3

Гощанський

 

 

29.07

 

 

 

26.08

29.09

 

 

27.10

 

 

30.11

 

 

 

 

29.12

2-10-57

2-10-57

2-10-57

2-10-57

10.00-13.00

Зубкевич Петро Павлович

Позіховський Ігор Миколайович

Нерода Олег Миколайович

Гоменюк Алла Олександрівна

4

Демидівський

 

27.07

31.08

 

28.09

26.10

 

30.11

28.12

6-22-60

6-21-14

6-14-09

11.00-13.00

10.00-12.00

Фінюк Михайло Іванович

Лагнюк Наталія Олександрівна

5

Дубровицький

19.07

 

16.08

20.09

 

20.10

16.11

 

 

 

 

14.12

2-03-51

2-02-70

2-04-17

10.00-12.00

Дячук Олександр Леонідович

Бугринець Олексій Васильович

6

Зарічненський

25.07

 

 

29.08

 

 

26.09

 

 

 

 

 

31.10

 

 

 

 

28.11

 

 

 

 

 

276.12

3-09-84

3-09-21

3-09-21

3-09-21

3-09-21

3-09-21

10.00-12.00

Кречко Володимир Миколайович

Івашкевич Ірина Іванівна

Яскевич Федір Олександрович

Харковець Юрій Миколайович

Петровець Людмила Сергіївна

Мельникович Надія Миколаївна

7

Здолбунівський

 

28.07

18.08

 

 

 

22.09

 

 

 

20.10

 

 

 

 

24.11

 

 

 

 

 

22.12

2-24-14

2-53-29

2-53-29

2-50-55

2-53-29

2-50-55

10.00-12.00

Бабич Сергій Михайлович

Шнайдер Оксана Федорівна

Кушнірук Світлана Олександрівна

Шевчук Олена Борисівна

Білоус Надія Степанівна

Гайдук Людмила Володимирівна

8

Корецький

25.07

 

29.08

 

 

26.09

 

 

 

31.10

 

 

 

 

28.11

 

 

 

 

 

26.12

2-10-51

2-10-51

2-10-51

2-10-51

2-10-51

2-10-51

9.00-12.00

9.00-13.00

Іщук Валентина Ростиславівна

Сухаревська Жанна Іванівна

Маліновський Ігор Анатолійович

Домащук Інна Сергіївна

Казмиренко Катерина Анатоліївна

Сухаревська Аліна Миколаївна

9

Костопільський

03.07

18.07

07.08

22.08

04.09

19.09

02.10

17.10

06.11

21.11

04.12

19.12

2-13-52

2-40-00

9.00-12.00

Харченко Василь Іванович

Орлов Богдан Анатолійович

10

Млинівський

06.07

 

03.08

 

 

07.09

 

 

 

05.10

 

 

 

 

02.11

 

 

 

 

 

07.12

6-36-10

6-55-71

6-55-71

6-39-18

6-39-18

6-46-67

9.00-12.00

Загоруйко Ігор Пилипович

Тарасюк Тетяна Анатоліївна

Ліпчанська Лариса Анатоліївна

Єфіменко Тетяна Петрівна

Кучерук Ірина Володимирівна

Корнійчук Руслана Олексіївна

11

Острозький

28.07

 

18.08

 

 

29.09

 

 

 

27.10

 

 

 

 

24.11

 

 

 

 

 

29.12

3-01-53

2-35-02

2-23-45

2-23-45

2-35-45

2-35-45

9.00-12.00

Василенко Алла Володимирівна

Вус-Столярчук Людмила Євгеніївна

Подгородецька Марія Сергіївна

Марченко Тетяна Миколаївна

Довбенюк Дмитро Анатолійович.

Кидюк Катерина Миколаївна

12

Радивилівський

05.07

 

09.08

 

06.09

 

 

04.10

08.11

 

 

06.12

4-36-96

4-37-96

4-1320

10.00-12.00

Довгаль Ярослав Миколайович

Михайлюк Світлана Святославівна

Музика Станіслав Вікторович

13

Рівненський

25.07

11.07

22.08

08.08

26.09

12.09

24.10

10.10

28.11

14.11

26.12

12.12

63-43-32

63-43-32

9.00-12.00

Левчук Петро Миколайович

Ющук Микола Вікторович

14

Рокитнівський

05.07

17.07

17.08

 

20.09

 

01.11

 

 

18.10

 

 

 

01.11

 

 

15.12

2-17-53

2-19-37

2-21-68

2-19-37

11.00-13.00

Боюка Олена Володимирівна

Бричка Тетяна Миколаївна

Пахнюк Галина Миколаївна

Хомич Тетяна Петрівна

15

Сарненський

 

31.07

 

28.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.10

 

 

 

 

 

27.11

 

 

 

25.12

 

 

 

 

 

3-26-57

3-21-98

2-26-57

2-13-23

 2-10-73

2-23-90

3-26-57

9.00-13.00

 

Пацьола Віктор Іларіонович

Дударик Тетяна Миколаївна

Карпець Олександр Васильович

Гоч Леся Василівна

Правник Вікторія Володимирівна

Сухарева Тетяна Євгеніївна

Супрунець Людмила Миколаївна

16

м.Дубно

 

28.07

 

 

18.08

 

29.09

 

 

 

27.10

 

 

 

 

24.11

 

 

 

 

 

22.12

4-24-93

4-94-63

4-22-88

3-24-42

4-22-64

3-24-42

10.00-12.00

Нартюк Оксана Володимирівна

Cтрільчук Юрій Андрыйович

Шамрило Тетяна Миколаївна

Свінтозельська Лариса Петрівна

Бекеша Ольга Миколаївна

Кунинець Наталія Сергіївна

17

м.Кузнецовськ

17.07

 

21.08

 

 

  18.09

 

16.10

 

 

20.11

 

 

18.12

 

2-27-04

2-27-04

14.00-16.00

Воробей Наталія Іванівна

Микитів Ірина Миколаївна

18

м.Рівне

28.07

 

 

18.08

 

22.09

 

 

 

27.10

 

 

 

 

24.11

 

 

 

 

 

22.12

26-95-56

26-95-56

26-95-56

26-95-56

26-95-56

26-95-56

9.00-12.00

Ротар Світлана Іванівна

Калюх Олександр Ярославович

Полюхович Світлана Петрівна

Луцик Маргарита Андріївна

Лисицька Алла Іванівна

Жилка Олександр Володимирович