18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Круглий стіл з підприємцями провели у Демидівці
 
12.09.2017  |  Демидівський районний центр зайнятості версія для друку
Круглий стіл з підприємцями провели у Демидівці

У Демидівському районному центрі зайнятості провели засідання круглого столу з нагоди відзначення професійного свята Дня підприємця. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, голова комісії з припинення Демидівського РЦЗ - директор центру Михайло Фінюк та підприємці району.

Голова районної державної адміністрації та голова районної ради привітали підприємців із святом, відзначили важливу роль підприємництва в різних сферах нашого життя, та звернули увагу на подальше розширення співпраці із відповідальними роботодавцями-підприємцями, адже це, здебільшого, сильні, ініціативні та енергійні люди, які здатні нести відповідальність за себе і найманих працівників. Вони побажали присутнім мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, реалізації ідей та проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів і подальшого процвітання та нагородили Грамотами фізичних осіб-підприємців Онищук О.В., Гамеру О.В..

Голова комісії з припинення Демидівського РЦЗ - директор центру Михайло Фінюк зосередив увагу присутніх на вагомому внеску малого бізнесу у соціально-економічний розвиток району та створенні нових робочих місць, подякував за співпрацю, побажав успіхів у здійсненні всіх задумів, вручив Подяки директора обласного центру зайнятості фізичним особам - підприємцям Лещуку В.З., Рачинській В.С.

У ході діалогу між учасниками були обговорені питання про роль приватного бізнесу в зростанні зайнятості населення району, його проблеми та необхідність підтримки малого і середнього бізнесу, який має високі потенційні можливості для створення нових робочих місць.