22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненський центр професійно-технічної освіти

Майбутні перукарі під час навчання відвідують тематичні семінари від провідних технологів
 
12.09.2017  |  Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ версія для друку
Майбутні перукарі під час навчання відвідують тематичні семінари від провідних технологів

Майбутні перукарі, котрі навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, мають унікальну нагоду переймати цінний досвід кращих представників професії. Семінари, тренінги, майстер-класи – заходи, що завжди супроводжують вивчення теоретичного матеріалу.

Анна Зотік, майстер виробничого навчання:

-                      До РЦПТО ДСЗ звернулися представники ТОВ «ВНА Трейд» та запропонували провести знайомство наших слухачів із новою італійською фарбою. Такі зустрічі завжди бажані, адже дозволяють майстрам-початківцям ознайомитися із ринком перукарських засобів, в режимі живого спілкування спостерігати за роботою досвідчених технологів та самим брати участь у виробничому процесі.

Майстер-клас із колорування давали технологи зі Львова – Людмила Липко і Катерина Прус. До учасників семінару приєдналися і перукарі відомих рівненських салонів.

Жвавий інтерес у слухачів викликала техніка нанесення фарби. Як зауважила провідний технолог Людмила Липко, фарбу потрібно накладати, а не намащувати, оскільки це суттєво впливає на результат. Під час майстер-класу обговорили також техніку змивання шампуню та способи тонування.

За особливу активність та інтерес до професії, знання теорії в колористиці та безпосередню участь у майстер класі організатори семінару відзначили 2 –х слухачів РЦПТО ДСЗ - Наталію Мислівську і Анастасію Беркуту. Дівчатам вручили цінні подарунки – продукцію італійської марки «Ing».

Загалом, присутні навчилися робити розрахунок собівартості послуг із новим італійським засобом, виконувати укладку, наносити фарбу (стильне фарбування Омбре), якісно приховувати сивину, вдало поєднувати кольори на різних зонах. Головне, майбутні перукарі переконалися, що важливо і необхідно працювати із якісним продуктом, робити ставку на результат і впевнено втілювати сміливі ідеї.

Усі учасники семінару обмінялися враженнями і думками, а слухачі РЦПТО ДСЗ отримали сертифікати учасників, що є важливим показником у подальшій професійній діяльності. Важливо, що потужна навчальна база РЦПТО ДСЗ сприяє високому рівню професійної підготовки слухачів, і з таким багажем знань і навичок випускники  швидко знаходять своє місце на ринку праці.