23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг для роботодавців

Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України
 
Відділ організації надання послуг роботодавцям версія для друку
Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України

 

1.Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

2.Інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі – ЦЗ).

3.Інформування роботодавців про осіб, які шукають роботу та мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості, шляхом розміщення відомостей про них (без наведення прізвищ) на спеціальних стендах у секторі по роботі з роботодавцями та на Веб-порталі «Труд».

4.Інформування про витрати ЦЗ коштів страхового фонду з розкриттям досягнутого ефекту за статтями бюджету.

5.Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.

6.Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.

7.Компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

8.Організація громадських робіт та задоволення потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників.

9.Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій.

10.Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.

11.Надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників. З цією метою здійснення превентивних та адаптаційних заходів, спрямованих на підбір роботи, профнавчання, залучення до самозайнятості цих громадян, консультування щодо змісту їх прав і державних гарантій, психологічну адаптацію працівників до початку їх фактичного звільнення.

12.Консультування щодо впровадження певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, в т.ч. при вивільненні працівників.

13.Надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності.

14.Допомога у підготовці текстів оголошень про вакансії і пошук кадрів для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації.

15.Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями з техніки їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.

16.Проведення семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб.

17.Розміщення в центрах зайнятості у Паспортах ПОУ відомостей про підприємства, їх історію, продукцію, що вони випускають, соціально-економічне становище тощо, інформації про вакансії.

18.Консультування з використання праці іноземців та осіб без громадянства.

19.Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

20.Консультування щодо надання послуг з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

21. Забезпечення можливості подання роботодавцями звітів до Фонду у електронному вигляді.

22. Допомога у збереженні кадрового потенціалу підприємств, установ, організацій:

а) фінансування виплат по частковому безробіттю та надання допомоги по частковому безробіттю;

б) фінансування витрат роботодавця на оплату праці працівників, яких з метою запобігання вивільненню тимчасово переведено за їх згодою на іншу роботу (до 6 місяців протягом року) за умови збереження за ними основного місця роботи;

в) фінансування витрат роботодавця на професійну перепідготовку або підвищення кваліфікації працівників, щодо яких є загроза вивільнення у зв’язку з реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, тимчасовим припиненням виробництва, за умови збереження за працівниками місця роботи.

 

Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.

Консультацію щодо надання послуг ви можете отримати

у будь-якому центрі зайнятості.