19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Коли покликання сильніше за життєві обставини
 
12.12.2017  |  Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ версія для друку
Коли покликання сильніше за життєві обставини

Одна з форм навчання слухачів у РЦПТО ДСЗ – індивідуальна. Важливо, що у такому навчальному процесі слухачі можуть відпрацьовувати професійні навички безпосередньо на своїх майбутніх робочих місцях, а роботодавець, зацікавлений у майбутніх кваліфікованих кадрах, створює усі умови для їх успішного, якісного виробничого навчання та подальшої роботи.

У Гощанському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершили навчання четверо слухачів за професією «Продавець непродовольчих товарів». Навчання відбувалося за індивідуальною формою, а виробничу практику майбутні продавці проходили у свого роботодавця - ФОП Столярчук В.О. із міста Корець.

Одна із слухачок Надія Волошкевич поділилася:

-                      За освітою я кухар - кондитер, проте завжди мріяла стати продавцем. Доля мене заносила до Польщі, де я працювала у готелі, і в Україні я працювала у різних сферах. Нарешті досягла свого - таки вивчилась на продавця непродовольчих товарів. Дякую викладачам РЦПТО ДСЗ, адже тут, у Гощанському навчальному відділенні, я здобула омріяну професію і підтвердила кваліфікаційний 3-й розряд.

За словами завідувача Гощанського навчального відділення Миколи Корчевного, схильність Надії саме до цієї професії підтвердило і тестування, проведене напередодні у відділенні. За професійним індивідуальним астропрогнозом, рекомендована сфера професійної діяльності - торгівля. Отож, бажане і дійсне співпали. Зараз слухачка працює продавцем непродовольчих товарів у корецькому магазині «Елітон». Її роботодавець ще під час виробничого навчання та виробничої практики оцінив професійні якості майбутнього робітника і, впевнений, не помилився.

Усі слухачі, здобувши професійну освіту в РЦПТО ДСЗ, знайшли себе у сфері торгівлі та успішно працевлаштовані.